Kategoria: Dieta

Dieta dla lenia

… Czyli postanowień noworocznych ciąg dalszy Poruszając się w temacie noworocznych postanowień rekomendowaliśmy ostatnio aplikację, która ułatwi niektórym rzucanie palenia – Quit Pro. Dzisiaj postanowiliśmy podjąć się trudnego tematu odchudzania. Dieta dla lenia, to jak łatwo można się domyślić, aplikacja dla osób pragnących zrzucić kilka kilogramów. Program stanowi gotową bazę diet i porad, dzięki którym read more »

Fitatu, czyli licznik kalorii na Androida

Mobilny licznik kalorii Fitatu to doskonałe narzędzie, którego funkcjonalność docenią w szczególności osoby dbające o linię. Aplikacja udostępnia wykaz kaloryczności poszczególnych produktów spożywczych. Dzięki mobilnej formie tabele kaloryczne będą z wami dosłownie na wyciągnięcie ręki! Fitatu pozwoli wam w szybki i prosty sposób przeanalizować wartości odżywcze wskazanych produktów. W tym celu wystarczy skorzystać z przejrzystej read more »

Zdrowy styl życia z aplikacją BEFIT

BEFIT to pewnego rodzaju dietetyk personalny, którego zabrać możemy dosłownie wszędzie. Zadaniem aplikacji jest pomoc w opracowaniu racjonalnego planu żywieniowego oraz zachęcenie użytkowników do zmiany złych nawyków i niezdrowego trybu życia. Nietypowa forma układania zdrowej diety z pewnością urozmaici nam to zadanie. Na czym polega ciekawy charakter BEFIT? Skomponowanie racjonalnego planu żywieniowego tylko z pozoru read more »

Zdrowy styl życia – Od czego zacząć? Kilka aplikacji, które Ci w tym pomogą

Od pewnego czasu ogarnia nas prawdziwe szaleństwo w stylu fit. Każdy z nas chce zachować dobrą formę, ale jak nie zagubić się w natłoku informacji? Przedstawiamy kilka darmowych aplikacji, które pomogą Ci w monitorowaniu diety i Twojego codziennego wysiłku. …Gotowi? No to startujemy! 1. Zacznijmy od krokomierza, dzięki któremu (jak sama nazwa wskazuje) będziesz mógł read more »

E-Food

W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość konsumentów odnośnie składników jedzenia, a zwłaszcza konserwantów i innych sztucznych dodatków. Niestety wciąż niewielu z nas wie, co kryje się pod tajemniczymi symbolami. Aby przybliżyć sobie wszystkie składniki (i przy okazji zastanowić się, czy naprawdę mamy na dany produkt ochotę), warto skorzystać z aplikacji e-Food, która jest podręcznym kompendium read more »

Calorie Counter – MyFitnessPal

Zdrowie odżywianie i ruch stają się coraz popularniejsze wśród młodych i aktywnych zawodowo ludzi. Ich energia zaraża również inne pokolenia, które z radością sięgają po wszelkie narzędzia, pomocne podczas walki z tłuszczykiem. Na początek proponujemy wziąć się za swoją dietę z pomocą aplikacji Calorie Counter! Po uzupełnieniu podstawowych danych, aplikacja sama oblicza nasze zapotrzebowanie na read more »