Aplikacja Kampania 2015 – Wybory prezydenckie

Aplikacja ta powstała z myślą o wyborach prezydenckich 2015. Umożliwia użytkownikom zgłaszanie błędów i nieprawidłowości jakie zauważyli podczas udziału w głosowaniu. Co prawda pierwsza tura wyborów już za nami ale jesteśmy coraz bliżej drugiej, kluczowej tury. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Aby zgłosić napotkane nadużycie wystarczy uruchomić aplikację i dodać je w panelu. Do read more »

Nowe aplikacje od Runtastic

Od kilku dni z Google Play i App Store pobrać możemy nowe aplikacje od Runtastic. Każdy z programów posiada bazę ćwiczeń dedykowanych konkretnym częściom ciała. Umożliwia to zgłębienie tajników treningu określonych partii oraz dokładniejszą analizę tychże aktywności. Do wyboru mamy teraz: Runtastic Butt Trainer, który umożliwia monitorowanie treningu wzmacniającego pośladki. Aplikacja dostępna na urządzenia z read more »

Zdrowy styl życia z BEFIT

BEFIT to pewnego rodzaju dietetyk personalny, którego zabrać możemy dosłownie wszędzie. Zadaniem aplikacji jest pomoc w opracowaniu racjonalnego planu żywieniowego oraz zachęcenie użytkowników do zmiany złych nawyków i niezdrowego trybu życia. Nietypowa forma układania zdrowej diety z pewnością urozmaici nam to zadanie. Na czym polega ciekawy charakter BEFIT? Ułożenie racjonalnego planu żywieniowego tylko z pozoru read more »

Nowa aplikacja YouTube na iOS

W ciągu kilku kolejnych tygodni w App Store ma pojawić się całkowicie odświeżona aplikacja YouTube dla urządzeń mobilnych z systemem iOS. Będą to przede wszystkim zmiany w szacie graficznej tejże aplikacji. Zmiany, jakie dostrzeżemy już na pierwszy rzut oka, to przede wszystkim umieszczenie dużego czerwonego paska u góry ekranu oraz dodanie przycisków szybkiego sterowania u read more »

Podejmiesz Quizwanie?

Quizwanie to świetna gra towarzyska pozwalająca nam sprawdzić wiedzę zarówno swoją jak i naszych znajomych. Jak sama jej nazwa wskazuje jest to quiz. W swoich zbiorach posiada ogromną bazę pytań, dzięki czemu rzadko zdarzają się ich powtórki. Za pośrednictwem aplikacji możemy zmierzyć się ze swoimi znajomymi lub innymi, przypadkowymi użytkownikami gry. Po wylosowaniu przeciwnika gra read more »

Zabawne aplikacje na wiosenną nudę

Zastanawiałeś się kiedyś jak będziesz wyglądać za kilkadziesiąt lat? Z wąsami, dodatkowymi kilkudziesięcioma kilogramami, a może ciekawi Cię to jak prezentowałbyś się z twarzą kogoś innego? Poniższe programy pozwolą Ci przerobić wizerunek dowolnie wybranych osób, w sposób delikatnie mówiąc… komiczny. Większości z poniższych aplikacji ciężko przypisać miano użytecznych. Aplikacje te mają po prostu rozbawić Cię read more »

Twilight na Androida w trosce o Twoje oczy

Jeśli przed zaśnięciem lubisz szperać w internecie czy też grać na smartfonie lub tablecie na pewno nie raz odczułeś jak jasne światło, które emituje wyświetlacz drażni Twoje oczy. Jeśli pomimo prób właściwej konfiguracji podświetlenia ekranu nadal odczuwałeś rażąco mocne podświetlenie, aplikacja Twilight pomoże Ci rozwiązać ten problem. Tak naprawdę ciężko jest dostosować ustawienia ekranu w read more »

Facebook daje nam darmowe rozmowy wideo

Użytkownicy Facebooka korzystający z popularnego Messengera, który do tej pory służył wyłącznie do bezpłatnego czatowania, skorzystać mogą teraz z jego nowej funkcji. Wideorozmowy, bo o nich mowa, dostępne są także w Polsce i to całkowicie bezpłatnie! To świetne rozwiązanie dla użytkowników Facebooka, którzy od teraz nie będą potrzebowali dodatkowych aplikacji do prowadzenia tego typu rozmów, read more »

Any.DO – Proste zarządzanie zadaniami

Ta banalnie prosta w obsłudze aplikacja pomoże Ci zapanować nad listą rzeczy, które musisz wykonać danego dnia. Przydaje się nie tylko w życiu prywatnym ale także w pracy. Dzięki Any.DO Twoja lista zadań stanie się przejrzysta, zadania posegregowane, a co najważniejsze wszystkie z nich będą zapisane w jednym miejscu. Po zainstalowaniu aplikacji możemy zalogować się read more »

Shazam – aplikacja do identyfikacji muzyki

Podoba Ci się piosenka odtwarzana w miejscu, w którym jesteś ale nie znasz jej tytułu? Zawsze możesz próbować uchwycić tekst i spróbować znaleźć ją w internecie ale czy nie można prościej? Oczywiście, że można! Z pomocą przychodzi nam aplikacja Shazam, która bez problemu rozpozna utwór grany w tle. Wystarczy zbliżyć telefon do źródła dźwięku, tak read more »