Co to jest? na Androida

Gra Co to jest? cieszy się dużą popularnością w sklepie Google Play. Jej zasady są bardzo proste. Podczas rozgrywki na ekranie wyświetlają się emotikony, a zadaniem gracza jest określenie ich nazwy, brzmienia, znaczenia itd. i wpisanie hasła u dołu ekranu. Każda poprawna odpowiedź jest punktowana. Użytkownik może pochwalić się swoim wynikiem z innymi graczami lub read more »

Domowa Apteczka – Uporządkuj ją dzięki aplikacji na Androida

Dzięki Domowej Apteczce uporządkujesz swoją szafkę z lekarstwami. Jest to bezpłatna i bardzo prosta w użyciu aplikacja, którą zainstalujesz na urządzeniach z systemem Android. W jaki sposób działa? Domowa Apteczka to baza, do której wprowadzić możemy leki, które aktualnie posiadamy. Produkty dodawać możemy ręcznie lub skanując kod kreskowy z ich opakowań. Katalogowanie lekarstw w prosty read more »

Aktualizacja darmowej aplikacji MSZ iPolak

iPolak to aplikacja wydana przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP i ma na celu gromadzenie i udostępnianie niezbędnych podczas podróży (i w trakcie jej planowania!) informacji. Program jest bardzo prosty w obsłudze. Z mapki wybieramy kraj, do którego zamierzamy się wybrać, a na ekranie wyświetlą się szczegółowe opisy. Informacje dotyczą wybranego miejsca oraz informacji pozwalających podróżującym read more »

Facebook Lite

  Aplikacja Facebook Lite ułatwi użytkownikom korzystanie z serwisu Facebook za pomocą starszych urządzeń, a także w miejscach o ograniczonej łączności internetowej. Program działa we wszystkich konfiguracjach sieciowych, co dla niektórych użytkowników może okazać się zbawieniem. Facebook w wersji Lite to przede wszystkim niskie wymagania sprzętowe, a także znacznie mniejsza, niż w przypadku klasycznej wersji read more »

Nieznany Numer na Android OS

Masz nieodebrane połączenie od nieznanego numeru? Chciałbyś dowiedzieć się kto to zanim na niego oddzwonisz? Nieznany Numer pozwoli Ci wyszukiwać numery spoza Twojej książki kontaktowej. Nieznany Numer to program, który umożliwia identyfikację numeru, którego nie ma w naszej liście kontaktów. Aplikacja stanowi bazę numerów, która współtworzona jest przez użytkowników. Jeśli zweryfikujesz numer, którego nie znalazłeś read more »

Aplikacja Intel® Remote Keyboard na Androida

    Intel® Remote Keyboard to program, który dzięki kilku swoim funkcjom zamieni Twój smartfon lub tablet w pilot do sterowania komputerem. Aplikacja ta daje nam możliwość zdalnej obsługi komputera za pomocą urządzeń mobilnych i jest bardzo prosta w obsłudze. Żeby korzystać z pełnej funkcjonalności programu zainstalować musimy Remote Keybord Host na komputerze z Windows read more »

Slack, czyli mobilne zarządzanie projektami

  Możliwe, że Slack poznaliście już wcześniej. Aplikacja dostępna jest już od dłuższego czasu, zarówno w wersji mobilnej, jak i przeglądarkowej. Do tej pory zdania na jej temat były nieco podzielone. Negatywne opinie dotyczyły głównie kilku niedopracowań, które w pewnym stopniu uniemożliwiały poprawne korzystanie ze wszystkich funkcjonalności programu. Jednak od kilku dni w sklepach Google read more »

Aplikacja BikeSpot na Androida

Jeśli często korzystasz z punktów wypożyczalni rowerów miejskich aplikacja BikeSpot zdecydowanie ułatwi Ci to zadanie. Dzięki programowi dowiesz się między innymi gdzie znajduje się najbliższy punkt, w którym wypożyczysz rower, a także uzyskasz informację o tym, ile pojazdów w danym miejscu jest aktualnie dostępnych. BikeSpot powstał aby usprawnić użytkownikom wypożyczanie rowerów, a także by zachęcić read more »

Burzowo.info w wersji mobilnej, czyli gdzie jest burza?

  Burzowo.info to aplikacja, która poinformuje Cię o zbliżającej się burzy! Możliwe, że z serwisem spotkaliście się już wcześniej, korzystając z jego przeglądarkowej wersji. Teraz, burzowo.info dostępne jest również na urządzenia mobilne z systemem Android. Dzięki programowi użytkownik zapozna się z aktualną mapą pogodową, sprawdzi prognozowane burze, oraz kierunek ich przemieszczania.     Za pomocą read more »

Darmowa gra Bad Piggies HD na iOS, Android i Windows Phone

  Bad Piggies HD to kolejna gra rozrywkowa od twórców Angry Birds – Rovio Entertainment Ltd., która jest prawdziwym pochłaniaczem czasu. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem użytkowników na całym świecie. Bad Piggies to spin-off wspominanej wcześniej gry Angry Birds. Jeśli kiedyś mieliśmy styczność z „wściekłymi ptakami”, to kojarzyć możemy też bohaterów Bad Piggies. Tym razem kluczowym read more »