Gra Wiejskie Życie

Jeśli jesteście fanami gier ekonomicznych, poznajcie grę Wiejskie Życie, która z pewnością przypadnie wam do gustu! Grę w Wiejskie Życie rozpoczynamy od samouczka, dzięki któremu dokładniej zapoznamy się z jej zasadami i możliwościami. W następnym etapie naszych początków z Wiejskim Życiem otrzymujemy farmę, którą w dalszym przebiegu gry przyjdzie nam się zaopiekować. Naszym zadaniem będzie read more »

Quick Time Table – darmowy plan lekcji na smartfona

Wakacje powoli dobiegają końca. Początki powrotu do szkoły mogą stanowić dla was nie lada wyzwanie. Po kilku tygodniach beztroski, nie sposób zapamiętać porządku zajęć zaplanowanych na poszczególne dni tygodnia, a plany lekcji przyczepiane magnesem do lodówki powoli odchodzą w niepamięć, zwalniając miejsce nowoczesnym i bardziej funkcjonalnym rozwiązaniom. Na pomoc w harmonogramowaniu waszego czasu, przychodzi teraz read more »

Mobilny słownik ortograficzny na Androida

Aplikacja Słownik Ortograficzny to bardzo prosty w obsłudze program, który zainstalujecie na urządzeniach mobilnych z Androidem. Jego działanie nie wymaga stałego połączenia z internetem, a dodatkowo, program dostępny jest w Google Play za darmo! Z pewnością nie raz zastanawialiście się nad pisownią pewnych słów, nie zawsze dysponując wtedy możliwością sprawdzenia ich poprawnej formy. W takich read more »

Aplikacja Punkty Karne 2.0

Nowy, 2016 rok przyniesie ze sobą kilka nowości w temacie e-usług. Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy, dzięki której kierowcy zyskają możliwość sprawdzenia ilości posiadanych punktów karnych (oraz innych przydatnych informacji) przez internet. Zanim jednak zmiany wejdą w życie, mamy dla was alternatywną propozycję. Zastanawialiście się kiedyś nad tym ile posiadacie aktualnie punktów karnych? Jeśli zapamiętanie read more »

Regionalny System Ostrzegania w wersji mobilnej

Regionalny System Ostrzegania to aplikacja mobilna, której funkcjonalność docenimy szczególnie w czasie trwania okresu wakacyjnego, kiedy to większość z nas wybiera się na urlop. Korzystanie z programu w czasie planowania podróży to świetne rozwiązanie. Dzięki Regionalnemu Systemowi Ostrzegania poznamy między innymi aktualną sytuację na drogach, czy też ostrzeżenia meteorologiczne. Opcja filtrowania wyświetlanych wiadomości według województw read more »

Aktualizacja i nowe funkcje aplikacji Skype na Androida

Aktualizacja aplikacji Skype na urządzenia mobilne z Androidem przynosi za sobą dwie nowe funkcjonalności programu. Pierwszą z nich jest możliwość przypisania wybranych dźwięków do poszczególnych kontaktów. Drugą nowość stanowi szybkie przesyłanie otrzymanych zdjęć do innego odbiorcy. Możliwość przyporządkowania kontaktom własnych dzwonków sprawi, że bez zerkania na telefon będziemy w stanie rozpoznać nadawcę połączenia przychodzącego. To read more »

LastPass Password Manager w darmowej wersji

Od niedawna aplikacja LastPass jest dostępna w sklepie Windows Phone, Google Play oraz App Store zupełnie za darmo! LastPass Password Manager to bardzo praktyczne narzędzie, które umożliwi Wam przechowywanie wszystkich haseł i loginów w jednym, bezpiecznym miejscu. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji korzystać z żadnego managera haseł to gorąco Was do tego zachęcamy. read more »

Nowość! Tryb nocny w Google Maps dla urządzeń z iOS

  Google Maps to jedna z najlepszych nawigacji na urządzenia mobilne Apple. Jednak do tej pory, wielu jej użytkowników skarżyło się na brak trybu nocnego, który w znacznym stopniu wpływa na podniesienie komfortu kierowców, podróżujących po zmroku. Większość nawigacji samochodowych jest w niego wyposażona już od dłuższego czasu, jednak w mapach Google funkcjonalność wdrożono dopiero read more »

Omni Swipe – aplikacja na smartfony z Androidem

Jeśli na co dzień korzystacie ze smartfonów z większymi ekranami, koniecznie wypróbujcie Omni Swipe! To aplikacja, która może okazać się bardzo przydatna dla osób, które przywyknęły do obsługiwania swojego telefonu jedną ręką, co w przypadku większych smartfonów może niestety okazać się trudne do wykonania. Omni Swipe ułatwi nam to zadanie. Aplikacja to prosty launcher, który read more »

Real Drift Car Racing w wersji darmowej na Androida

Real Drift Car Racing to popularna na całym świecie gra wyścigowa, którą pobierzecie na urządzenia mobilne z systemem Android za darmo. Gra jest bardzo realistyczną symulacją driftu i z pewnością przypadnie do gustu zarówno fanom wyścigów samochodowych, jak i driftingu. Świetnej jakości grafika, duży wybór samochodów oraz proste, a wręcz intuicyjne sterowanie to jedynie kilka read more »