Wesołych Świąt!

    Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć Wam zdrowych, spokojnych i radosnych świąt oraz pomyślności w Nowym Roku 2017.   Zespół BRAMKA.pl  

Aplikacja Krwiodawcy

Aplikacja Krwiodawcy, to jak sama nazwa wskazuje, pogram przeznaczony dla osób zaangażowanych w krwiodawstwo. Aplikacja pozwoli m.in. na prowadzenie dzienniczka donacji, notowania ilości oddanej krwi oraz umożliwi wyszukiwanie stacji krwiodawstwa. Po ustawieniu terminu, w którym chcielibyśmy oddać krew, aplikacja przypomni o tym fakcie we wskazanym terminie. W aplikacji znajdzie się również kilka użytecznych faktów dla read more »

Pokemap: Map for Pokemon GO na Androida

Aplikacja Pokemap: Map for Pokemon GO to coś dla osób, które dały się wciągnąć w najnowszy hit, dla którego oszalał już chyba cały świat – grę Pokemon GO. Jeśli nie słyszałeś jeszcze o tej grze koniecznie przeczytaj nasz post na temat Pokemon GO. Pokemap: Map for Pokemon GO to aplikacja stworzona przez fascynatów gry, którzy read more »

Aplikacja Quality Time na iOS i Android

Jeśli zastanawiacie się ile czasu faktycznie spędzacie ze smartfonem w ręku, z pewnością zainteresuje Was aplikacja Quality Time. Dzięki niej dowiecie się jak często korzystacie ze smartfona w ciągu dnia, a także poznacie informacje o ilości minut poświęconych konkretnym aplikacjom. Taka wiedza może przydać się chociażby do lepszej organizacji i zarządzania czasem. Quality Time możecie read more »

Pokémon Go

Pamiętacie z dzieciństwa ulubione przez wielu postacie Pokémon’ów? Mamy dla Was świetną wiadomość. Nowa gra wideo Pokémon Go właśnie podbija serca graczy na całym świecie. Na czym polega? Gdzie można ją pobrać i czy jest bezpłatna? Przeczytajcie poniższy artykuł aby dowiedzieć się więcej na temat najnowszej gry Pokémon Go. Pokémon Go to prosta rozgrywka, w read more »

Aplikacja A Color Story

Aplikacja A Color Story to prosty w obsłudze edytor zdjęć, który oferuje użytkownikom zarówno proste rozwiązania, jak i bardziej zaawansowane funkcje. Dzięki temu program dedykowany jest nie tylko fotografom, ale także tym, którzy obróbkę zdjęć traktują każdy z nas znajdzie w programie coś dla siebie. Program jest doskonałym narzędziem, które w prosty sposób umożliwi nam read more »

Aplikacja EURO 2016

Jeśli jesteście fanami piłki nożnej, to z pewnością wyczekujecie już tegorocznych Mistrzostw Europy z zegarkiem w ręku. Aplikacja EURO 2016 z przypadnie wam do gustu, ponieważ pomoże wam w prosty sposób zaplanować udział w tych mistrzostwach Program to tak naprawdę kalendarz spotkań EURO 2016. Dostarcza on podstawowe informacje o rozgrywkach, czyli dokładnie rozpisany harmonogram wszystkich read more »

Playbook by Google Play

Playbook by Google Play to bardzo ciekawa pozycja, skierowana szczególnie do osób projektujących aplikacje na system Android. Program udostępnia masę materiałów edukacyjnych i porad, które z pewnością docenią twórcy takich aplikacji. Co ważne, większość wskazówek dostępna jest nie tylko w formie tekstowego poradnika, ale również praktycznych filmów video. Opcja personalizacji pozwoli automatycznie filtrować treści, dzięki read more »

Noc muzeów 2016

Zadaniem aplikacji Noc muzeów 2016 jest przybliżenie użytkownikom wszystkich istotnych informacji dotyczących tego ogólnopolskiego wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i oczywiście uczestnictwa w tej jakże istotnej imprezie kulturalnej Szczegóły wybranego wydarzenia zostaną podane w oparciu o przybliżoną lokalizację urządzenia, na którym korzystamy z programu. Aplikacja posiada prosty interfejs, dzięki czemu jej obsługa nie read more »

PS4 Remote Play

Aplikacja PS4 Remote Play z pewnością przypadnie do gustu wielu posiadaczom tej konsoli. Umożliwia ona bowiem strumieniowanie gier z PS4 na urządzenia mobilne Sony Xperia, co w praktyce oznacza, że Wasz smartfon zastępował będzie w ten sposób telewizor. Obraz z gry przerzucany jest na ekran urządzenia mobilnego. Jedynym warunkiem jaki należy spełnić, aby uzyskać taki read more »