Kategoria: Muzyka i Video

Nowa aplikacja YouTube na iOS

W ciągu kilku kolejnych tygodni w App Store ma pojawić się całkowicie odświeżona aplikacja YouTube dla urządzeń mobilnych z systemem iOS. Będą to przede wszystkim zmiany w szacie graficznej tejże aplikacji. Zmiany, jakie dostrzeżemy już na pierwszy rzut oka, to przede wszystkim umieszczenie dużego czerwonego paska u góry ekranu oraz dodanie przycisków szybkiego sterowania u read more »

Shazam – aplikacja do identyfikacji muzyki

Podoba Ci się piosenka odtwarzana w miejscu, w którym jesteś ale nie znasz jej tytułu? Zawsze możesz próbować uchwycić tekst i spróbować znaleźć ją w internecie ale czy nie można prościej? Oczywiście, że można! Z pomocą przychodzi nam aplikacja Shazam, która bez problemu rozpozna utwór grany w tle. Wystarczy zbliżyć telefon do źródła dźwięku, tak read more »

Musixmatch – Aplikacja dla pasjonatów karaoke i nie tylko…

Musixmatch (z ang. music – muzyka, match – dopasować) to rozbudowana aplikacja muzyczna, posiadająca funkcję rozpoznawania, wyszukiwania i katalogowania danych utworów. Oprócz tego, że z powodzeniem może pełnić funkcję odtwarzacza posiada jeszcze kilka innych zalet, którymi nie każda aplikacja muzyczna może się poszczycić. W działaniu trochę przypomina aplikację Shazam – to dzięki funkcji MusicID, która read more »

Youtube Kids – Aplikacja dla najmłodszych

Youtube Kids to aplikacja, która z pewnością zaciekawi nie tylko niejednego rodzica, ale także wielu małych internautów. Aplikacja powstała z myślą o najmłodszych użytkownikach serwisu Youtube. Dzięki filtrowanym treściom umożliwia bezpieczne przeglądanie sieci, a opcja ustawienia blokady czasowej na korzystanie z serwisu niesie za sobą wiele praktycznych korzyści. Po upłynięciu wyznaczonego przez opiekuna czasu aplikacja read more »

Decibel Meter

Decibel Meter to aplikacja, dzięki której określicie jak bardzo niebezpieczne są dla waszego słuchu dźwięki, które was otaczają. Za pomocą programu zmierzycie ilość decybeli rozmowy z drugą osobą, płaczu waszego dziecka, a także dźwięków jakie generowane są przez ruch uliczny lub podczas koncertu rockowego. Zmierzenie otaczających cię decybeli to pierwszy krok do lepszej opieki nad read more »

Tuner – gStrings

Jednym z najgorszych elementów nauki gry na gitarze czy innym instrumencie ze strunami, to nauka strojenia. Większość muzyków-amatorów nie jest w stanie ze słuchu wychwycić delikatnych różnic w dźwiękach, przez co ich instrumenty nie brzmią tak, jak powinny. Aby uzyskać doskonałe tony, na szczęście nie trzeba już ze sobą nosić dodatkowego stroika – teraz wystarczy read more »

Youtube

Jak się zazwyczaj kończą domowe imprezy? W kuchni lub przed ekranem komputera, gdzie wszyscy goście na przemian pokazują sobie swoje ulubione filmiki na Youtube! Teraz możesz mieć je wszystkie także w telefonie lub na tablecie – wystarczy, że ściągniesz aplikację Youtube, umożliwiającą szybkie i pełnoekranowe odtwarzanie waszych ulubionych video! Czekasz na pociąg, a może nudzi read more »