Youtube Kids – Aplikacja dla najmłodszych

Youtube Kids to aplikacja, która z pewnością zaciekawi nie tylko niejednego rodzica, ale także wielu małych internautów.

ZPd1wApboW20pq7XINmvDQ8lsXoNAJ3L-Fpr6eCufIf54Cpv6SZC5HtMgd-yf2FjnEg=w300Aplikacja powstała z myślą o najmłodszych użytkownikach serwisu Youtube. Dzięki filtrowanym treściom umożliwia bezpieczne przeglądanie sieci, a opcja ustawienia blokady czasowej na korzystanie z serwisu niesie za sobą wiele praktycznych korzyści. Po upłynięciu wyznaczonego przez opiekuna czasu aplikacja zostaje zablokowana, tym samym uniemożliwiając dalsze przeglądanie treści.

Oczywiście panel, w którym dokonywać można jakichkolwiek zmian w ustawieniach ograniczony jest kodem PIN. Dzięki tym obostrzeniom i wyselekcjonowanym materiałom pociecha będzie mogła bez obaw rodzica, samodzielnie przeglądać treści dedykowane najmłodszym.

 

Producent zadbał również o dostosowanie interfejsu do najmłodszych. Duże i kolorowe, a zarazem proste ikony z pewnością ułatwią i umilą korzystanie z serwisu.

unname1

Niestety jak na razie aplikacja Youtube Kids, którą 23 lutego udostępnił koncern Google działa tylko w USA, ale mówi się o planach wprowadzenia aplikacji również na europejski rynek.

 

Plik dla urządzeń z systemem Android dostępny po zalogowaniu na oficjalnej stronie producenta.

Link do pobrania dla urządzeń z systemem iOS.

 

 

Dodaj komentarz