Kategoria: sport

Zombies, Run!

Znudził ci się tradycyjny trening? Zamień go w prawdziwą przygodę! Aplikacja Zombies, Run! To świetny motywator, a przy okazji doskonała historia, której głównym bohaterem jesteś ty! Znajdujesz się w mieście, w którym grasują dzikie, mózgożerne hordy zombie. Twoim zadaniem jest kolekcjonowanie leków i innych przedmiotów, które będą potrzebne, aby przetrwać inwazję… Oczywiście przed Tobą również read more »

Moves

Zdrowy człowiek może powiedzieć o sobie, że jest aktywny fizycznie jeśli w ciągu dnia zrobi minimum 10 000 kroków. Jeżeli chcecie się dowiedzieć ile kroków robicie zazwyczaj – spróbujcie zmierzyć to za pomocą aplikacji Moves, która jest mobilną formą popularnego krokomierza, schowaną w waszym iUrządzeniu. Dzięki niej, będziecie mieli podgląd nie tylko ilości kroków, które read more »

Stick Tennis

Stick Tennis to coś dla prawdziwych fanów sióstr Radwańskich i Jerzego Janowicza! Oto mobilna gra, która pozwoli wam poczuć smak prawdziwego tennisa, szkolić swoje specjalne uderzenia i zwiększać swoją moc oraz spryt na korcie. Stańcie do walki w największych turniejach, bierzcie udział w codziennych wyzwaniach i dbajcie o swój sprzęt, usprawniając rakietę, dzięki której zdobędziecie read more »

Endomodo

Podczas każdego treningu, najtrudniejszą rzeczą jest zmotywowanie siebie i start. O wiele łatwiej zrobić to z trenerem, jednak nie każdego stać na prywatne sesje. Na szczęście dobrze działa na nas również rywalizacja ze swoimi znajomymi… Poznajcie zatem aplikację Endomodo, która pozwoli wam monitorować trening, zapisując jego długość oraz trasę i licząc spalane kalorie! Dzięki Endomodo read more »

Flick Shoot

Flick Shoot to gra, którą pokochają fani piłki nożnej i miłośnicy pięknych goli. Darmowa wersja oferuje dostęp do 2 trybów zabawy – Arcade oraz Time Attack. Wasze zadanie jest proste – trafić do bramki, celując w wyznaczone miejsce. Każdy gol jest oceniany i premiowany punktami. Gra zaskakuje jakością grafiki i animacjami – będziecie zdziwieni, jak read more »

Sport.pl LIVE

Jesteś wiernymi kibicami? Tej aplikacji nie może więc zabraknąć na waszym mobilnym sprzęcie! Najnowsze informacje, wyniki spotkań oraz relacje na żywo – od teraz, w każdej chwili będziecie na bieżąco, niezależnie od tego gdzie akurat jesteście! Dzięki stałym update’om nie przegapicie wyników nawet podczas wakacji czy spotkania z rodziną. Co więcej – aplikacja pozwoli wam read more »

Super Ski Jump Free

Wraz z pierwszymi sukcesami Adama Małysza, Polska oszalała na punkcie skoków, które stały się obowiązkowym elementem niedzielnych spotkań rodzinnych. Wielu z nas chciało również podjąć wyzwanie i choć raz oddać skok równie długi, jak Orzeł z Wisły. Z pomocą przyszła nam wtedy gra Deluxe Ski Jumping, która zrobiła prawdziwą furorę wśród wielbicieli zimowych sportów. Jeżeli read more »