Kategoria: Informacje

Aplikacja Smok Smog

Dzięki aplikacji zyskacie możliwość zweryfikowania aktualnego stanu zanieczyszczenia powietrza. W jaki sposób? Program lokalizując wasze położenie określi najbliższy punkt pomiarowy stanu zapylenia atmosfery. Informacje pochodzą z wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska, więc nie musicie się martwić również o ich wiarygodność. Dane aktualizowane są na bieżąco, dzięki czemu udostępniane informacje są również w 100% aktualne. Aplikacja jest read more »

Rzuć Palenie!

Rzucanie palenia to wyzwanie, któremu nie każdy jest w stanie podołać – zazwyczaj po kilku dniach (godzinach?) zaczyna brakować nam silnej woli i coraz trudniej oprzeć się pokusie. Z pomocą przychodzi wtedy nasz telefon, z aplikacją Rzuć Palenie!, która pokazuje nam nasze dotychczasowe sukcesy w rzucaniu nałogu. Dzięki niej bez problemu będziemy mogli sprawdzić ile read more »

ZnanyLekarz.pl

ZnanyLekarz.pl to popularny portal z informacjami na temat polskich medyków. Dzięki niemu, każdy przyszły pacjent może sprawdzić opinie o swoim lekarzu oraz dowiedzieć się kilku rzeczy na temat atmosfery panującej w gabinecie. Portal pośredniczy również w kontaktach z lekarzami – poprzez zamieszczony formularz każdy z nas może umówić się na wizytę, zaznaczając terminy wizyt w read more »

E-Food

W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość konsumentów odnośnie składników jedzenia, a zwłaszcza konserwantów i innych sztucznych dodatków. Niestety wciąż niewielu z nas wie, co kryje się pod tajemniczymi symbolami. Aby przybliżyć sobie wszystkie składniki (i przy okazji zastanowić się, czy naprawdę mamy na dany produkt ochotę), warto skorzystać z aplikacji e-Food, która jest podręcznym kompendium read more »

Easy Sleep

Naukowcy dowiedli, że nasze niemowlęta usypiają najlepiej przy dźwiękach niektórych domowych sprzętów emitujących tzw. „biały szum”. Jak przypuszczają, te odgłosy kojarzą się dzieciom z tym, co słyszały w okresie prenatalnym i dzięki temu uspokajają się, a ich sen staje się głębszy. Jeżeli pragniesz sprawdzić, czy twój maluszek szybciej zaśnie przy dźwięku suszarki do włosów, wystarczy read more »