Kategoria: strategia

Gra This War of Mine

Gra This War of Mine dostępna jest teraz również na urządzenia mobilne. To z pewnością świetna wiadomość dla jej pasjonatów, którzy do tej pory mogli toczyć batalie jedynie na PC. This War of Mine to klasyk, który pozwala graczom przenieść się na realne pole konfliktów zbrojnych. Nasze postaci to zwykli cywile, nad którymi przyjdzie nam read more »

Clash of Clans – darmowa gra strategiczna na iOS i Android

  Podbijanie terenów innych graczy, odpieranie ataków oraz inwestowanie w osadę – to trzy podstawowe zadania, jakie Clash of Clans stawia przed graczami. Clash of Clans to gra typowo strategiczna. Zadaniem użytkownika będzie poprowadzenie klanu do zwycięstwa. Gra pozwala na zbudowanie własnej osady, a następnie walkę z innymi użytkownikami z całego świata. Celem starć jest oczywiście read more »

Plague Inc

Gry strategiczne nie zawsze muszą oznaczać budowania własnej osady i uzbrajania wojska. W kilku przypadkach mogą wyzwalać w nas nasze najgorsze instynkty. Tak właśnie jest z grą Plague Inc. Zabawa polega na sprowadzeniu na świat apokalipsy, poprzez przygotowanie i przeprowadzenie globalnego ataku biologicznego. Do wyboru mamy tutaj wiele różnych możliwości – bakterie, wirusy, grzyby… Resztę read more »

Jelly Defense

Tower defence może się wydawać mało wymagającym gatunkiem gier, jednak skrupulatnie przygotowane poziomy Jelly Defense temu przeczą. Sympatyczne żelki w twoich rękach będą dwoić się i troić, byle tylko nie dopuścić do inwazji najeźdźców, mających ochotę na zagrabienie prześlicznego, żelowego królestwa. Nie daj się prosić i zabaw się w rozważnego przywódcę, który doskonale poprowadzi linię read more »

Age of Empire

Age of Empire to prawdopodobnie jedna z najlepszych gier strategicznych, jaka dotychczas pojawiła się na mobilnych urządzeniach. Zaskakuje nie tylko wspaniałą grafiką, ale również rozbudowanymi możliwościami, jakie oferuje sama mechanika gry. Cel – wybudowanie wspaniałej, potężnej osady, zdolnej do ataków i obrony przed każdym najeźdźcą, osiągnąć możemy poprzez żmudną pracę – kumulowanie surowców i pieniędzy, read more »

Minecraft Pocket Edition

Minecraft to jedna z najważniejszych gier ostatnich lat, stworzona przez niezależnego programistę, Marcusa Perssona. Każdy gracz ma do wyboru kilka trybów zabawy, zależnie od tego czy pragnie spokojniejszej zabawy, czy też dreszczyku emocji. Minecraft Pocket Edition to przeniesienie zabawy do naszych telefonów i tabletów. Co prawda Pocketowa wersja ma pewne ograniczenia (np. brak trybu hardcore), read more »

Anomaly Korea

Anomaly Korea to druga część gry polskiego studia 11Bit Studios, która opowiada o walce z armią robotów, rozgrywającej się na terenie Półwyspu Koreańskiego. Jeżeli jesteście fanami wojennych gier strategicznych, będzie się doskonale bawić, walcząc o przetrwanie wojny, planując kolejne kroki i wykańczając po kolei najeźdźców. Stańcie do walki jako Dowódccy i zaplanujcie brawurowe ataki! Anomaly read more »

Genesis

Jeśli szukałeś wspaniałej gierki RTS na swojego Androida – dobrze trafiłeś! Oto Genesis, gra od wydawców m.in. Navy Field oraz Dragon Nest. Zabawa odbywa się w dwóch trybach – single i multiplayer, przez 3g lub wifi. W każdej z nich wybieracie jedną z trzech klas, posiadającą unikalne zdolności i budynki, charakterystyczne dla nacji. Potem rozpoczyna read more »