NextVideo

 

NextVideo Converter to program do konwersji plików. Idealny np. dla kinomaniaków, którzy oglądają swoje ulubione filmy i seriale wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Program NextVideo konwertuje film i tworzy DVD rip do odtwarzania np. na urządzeniach mobilnych takich jak: PSP, iPhone, Ipad, iPhone, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision, itp. Dodatkowo służy zarówno do ściągania filmów z YouTube oraz nagrywania płyt i tworzenia DVD Rip czy kopiowania płyt DVD. Program naprawdę wszechstronny z całym mnóstwem funkcji dodatkowych i wszystko to w przyjaznym i wygodnym interfejsie. Ponadto konwersja jest dość szybka i daje świetną jakość filmów.

NextVideo Conventer jest programem posiadającym możliwość konwersji zdecydowanej większości formatów video w tym DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV,  AVI to MPEG-4, AVI, MP4, WMV, FLV, 3GP i MPEG-1/2 oraz RMVB. Przykładowe formaty, na które odbywa się konwersja, to: Mpeg4, AVI, WMV9, WMV8, WMV7, NTSC DVD, PAL DVD, MP3, Mobile MP4, Mobile 3gp, Mpeg1,Mpeg2, FLV NTSC VCD, PAL VCD, NTSC SVCD i WAV.

Program NextVideo Converter przy konwersji  posiada również wiele przydatnych ustawień. Możemy np.:

  • synchronizować dźwięk względem obrazu,
  • wybrać rozdzielczość,
  • określić prędkość przesyłu,
  • dobrać kodeki,
  • zaznaczyć od jakiego czasu ma być rozpoczęta konwersja oraz do którego momentu ma trwać (umożliwia to konwertowanie fragmentów, bez konieczności konwersji całości).

NextVideo

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.