Fitatu, czyli licznik kalorii na Androida

aHEx5b92j6eBhJPBRg1b7_rb7icGn7fzAyUPfhBgMG6uOnB16bXgCLjXkMPybI2wYg=w300Mobilny licznik kalorii Fitatu to doskonałe narzędzie, którego funkcjonalność docenią w szczególności osoby dbające o linię. Aplikacja udostępnia wykaz kaloryczności poszczególnych produktów spożywczych. Dzięki mobilnej formie tabele kaloryczne będą z wami dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Fitatu pozwoli wam w szybki i prosty sposób przeanalizować wartości odżywcze wskazanych produktów. W tym celu wystarczy skorzystać z przejrzystej wyszukiwarki Fitatu. Obszerna baza umożliwi wam znalezienie tysięcy produktów spożywczych dostępnych w polskich sklepach spożywczych. W pierwszym kroku zostaniecie poproszeni o rejestrację w serwisie, zalogowanie się na już istniejące konto lub synchronizację z kontem Facebook. Program działa również bez logowania, jednak rejestracja niesie za sobą kilka korzyści. Dzięki założeniu konta zyskacie przede wszystkim możliwość przechowywania danych w chmurze, co może okazać się szczególnie cenne dla osób korzystających z kilku różnych urządzeń. Zapisanie produktu ułatwi też kolejne wyszukiwania, które nie będą wymagały od nas ponownej weryfikacji tego samego artykułu.

  OXmVRGaAC1lU-8NYmCwvTEz-rTbiGO7lx9f3kkGMwRUQ9Y7lWH5K_SO6I-BtPlObrjc=h310      ogqx-ix1-SwS4G3YA6ZP3V3TnkrbtN4diKQbkoZIL8ko88xOEvEWWgHoE2CGli5IXsA=h310      hnXkGZVZRTs89zBbDkJpydh-fLN3-K9Z7Ir5yf_-XgmozvW-zqXs1ab5PkjKXklLLNc2=h310

Wypróbujcie darmową aplikację Licznik Kalorii Fitatu na urządzeniach mobilnych z Androidem.

Google-Play

 

Dodaj komentarz