Szybkie czytanie na iOS & Android

jrwMkfV4c8x5IpwcMWrsPRJi-ujZFoZNtg6xe_-QEvvRv_X2YZALAiBn_mwjW1ykSaEd=w300Szybkie czytanie to narzędzie, które pomoże nam zwiększyć efektywność czytania. Systematyczna praca z programem wpłynie pozytywnie nie tylko na szybkość z jaką jesteśmy w stanie studiować teksty, ale także na proces przyswajania z nich informacji.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od wykonania krótkiego testu, którego celem jest ocena naszej sprawności i biegłości w czytaniu, a także umiejętności zapamiętywania tekstu. Egzamin ten ma kluczowe znaczenie w dalszym kroku, jakim jest dobór ćwiczeń. Na tym właśnie etapie zostaną one dopasowane do naszych wyników. Poprawnie wykonywane zadania owocują punktami, z których następnie tworzone są poglądowe statystyki. To dzięki nim, użytkownik zyskuje możliwość oceny swoich efektów (lub ich braku) oraz prześledzenia historii częstotliwości nauki. W oszacowaniu postępów pomogą nam również periodyczne testy. Długofalowa i systematyczna nauka z Szybkim czytaniem przełoży się na zwiększenie sprawności umysłowej, lepszą pamięć oraz w szczególności na przyspieszenie sposobu czytania.

 p3IT9Osr0BOGM9TVQ3oUqB6DzAXVk-UhPo4cxajiJgzvfbI83a5_sG-wOVjK46u45g=h310 -JgskQmY88Rt59DH52YXHWp2dyeqPd7NCIuf4QixpYxeEMU7D3HoULJKgOcHJt5cpJo5=h310 27wtpRc6JThaKpBfPh7vB5TuLPR6VDBagu02D3QwBwnLemHO-fseUtX28JxxC6WvLz8B=h310

Zachęcamy was do wypróbowania aplikacji Szybkie czytanie. Program dostępny jest za darmo i zainstalujecie go na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

App-StoreGoogle-Play

 

Dodaj komentarz