Instant Quantified Self – Ciekawa aplikacja dla użytkowników smartfonów

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym ile czasu poświęcasz swojemu smartfonowi? Teraz możesz to w prosty sposób sprawdzić, a pomoże Ci w tym aplikacja Instant Quantified Self.

8JLj7gjXXbYw13lcaw-kgyzFXBle1ED-iMybQ_cWd5VrRK2Ir-VruohGg9nTEYBCU_Y=w300Telefon komórkowy w dzisiejszych czasach stał się niemalże niezbędnym gadżetem. Dzięki temu urządzeniu możemy w szybki sposób znaleźć w sieci interesujące nas informacje i komunikować się z najbliższymi. Na wyciągnięcie ręki mamy aparat fotograficzny, a dzięki budzikowi, czy też przypomnieniom jesteśmy coraz bardziej niezawodni. Na pomoc przychodzi nam też masa aplikacji, które wyręczają nas w najprostszych czynnościach, oraz gier dzięki którym z powodzeniem zabijamy czas. Tak na prawdę prawie każdą wolną chwilę spędzamy ze smartfonem w ręku.

Jeśli należysz do ciekawskich, od razu nasunie Ci się pytanie o to ile czasu dziennie spędzasz w opisany powyżej sposób. Właśnie dlatego stworzono Instant Quantified Self, który w prosty sposób przedstawi odpowiedź na Twoje pytanie.

BLmSsRenWG2uTkiVt9DJxAmQLlwVO3GMc2rw0_Aikv3tZ-qsGURQ8ndR55Ps-nK_LSYV=h310NqwXfG1pspoLNOsQ8dhjy2WmHSv1d_DF63Wb9EQLnK5Rdug3T0td4q5wcyyJh41DMUAA=h310Kw5LId7TaCTka9vKzogeQIYx8hmn5JTBgvJ2upY69Kwlpj9lzHwUKkJG8duDIgEXzpZW=h310

Aplikacja automatycznie śledzi każdy Twój ruch w telefonie – licząc czas, który mu poświęcasz. Funkcja licznika poinformuje Cię też ile razy odblokowałeś ekran swojego smartfona.

Instant Quantified Self to wynalazek XXI wieku, którego celem ma być promocja racjonalnego stylu życia, który pozwoli bardziej skupiać się na rzeczywistości i ludziach, którzy Cię otaczają.

 

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z BlackBerry OS i Android.

play-btnbb-download

Dodaj komentarz