IC Mobile Navigator – Nowa aplikacja PKP Intercity

iCCCJeśli często podróżujesz pociągami PKP Intercity z pewnością docenisz atuty nowej mobilnej aplikacji tego przewoźnika. Dzięki aplikacji w prosty i szybki sposób będziesz mógł kupić bilet i sprawdzić rozkład pociągu.

IC Mobile Navigator poinformuje Cię też o opóźnieniu pociągu. Interfejs programu wzorowany jest na wyglądzie strony internetowej przewoźnika, co dla stałych bywalców serwisu może okazać się sporym ułatwieniem.

Na stronie internetowej przewoźnika możemy przeczytać kilka szczegółów na temat aplikacji. Według producenta aplikacja ma działać:

is_mn_czas1

Innowacyjnie – dzięki naszej aplikacji nie tylko wyszukasz połączenia i kupisz bilet, ale również wygenerujesz faktury lub dokonasz zwrotu biletu, w przypadku jego niewykorzystania. Ponadto sprawdzisz na bieżąco punktualność pociągów i dowiesz się o promocyjnych ofertach.
Wygodnie – zakupu biletu dokonujesz, za pomocą swojego telefonu, z dowolnego miejsca, bez stania w kolejce. Kupiony bilet masz w telefonie, nawet bez dostępu do sieci. Nie musisz używać maila, SMSa oraz drukować biletu.
Szybko – wybór połączenia i zakup biletu zajmuje mniej niż 60 sek.

Aplikacja obsługuje kilka kategorii pociągów PKP Intercity: Express InterCity Premium, Express InterCity, InterCity, Twoje Linie Kolejowe.

Aby móc w pełni korzystać z aplikacji niezbędne jest konto w serwisie SkyCash, który umożliwia dokonywanie płatności internetowych.

 

IC Mobile Navigator możesz pobrać z:

store_google               store_ios

is_mn_android_qr_kod                       apstore_qr

 

 

Dodaj komentarz