Wattpad – czytnik e-booków na urządzenia mobilne

w_QycGXU5acuYl1QLpsmgfBBNsCuQw5RMhUkJ5ohHkkxJrhjM74r-lUwM2gTMHQyMEM=w300

Świetna aplikacja dla moli książkowych. Ogromny zbiór darmowych e-booków i opowiadań sprawi, że nie będziecie narzekać na nudę i z pewnością znajdziecie tu coś dla  siebie. W swoich zbiorach Wattpad zgromadził ponad 20 milionów publikacji dostępnych w kilkudziesięciu językach, w tym oczywiście w języku polskim.

 

Wattpad posiada komunikator, dzięki któremu możemy poznawać opinie innych czytelników i dzielić się z nimi swoimi spostrzeżeniami. Funkcja pozwala też na komunikowanie się bezpośrednio z autorami książek, począwszy od tych bardziej rozpoznawalnych jak i zwykłych użytkownikach aplikacji, którzy dzięki jednej z funkcji mogą publikować w aplikacji swoje teksty.

Wattpad pozwala nam też na stworzenie osobistej biblioteki, dzięki której po zainstalowaniu aplikacji na innych urządzeniach mobilnych zawsze będziemy mieli dostęp do naszego zbioru.

iVrCwl5xbNhb9jWliPKsyUpY0UJX16MCw6zseIh0e63DepafOM66jcyAJFGPUxGz89E=h310BjHY1SHHZz_EOOcndnby9esyMH3u6O4k8KcCGugJzUK8AtSAVsLrae3egojucS2_WQg=h310PZGqDi0vjYrw1dHgmpAj6WtCFUOhtR4PpZmPqy2E6sauQo9sRQVAR_SqglgBoaWr_w=h310

Niestety program wymaga stałego połączenia z internetem, co może okazać się problemem dla niektórych użytkowników.

Pobierz Wattpad na urządzenia z iOS i Android OS.

 

Dodaj komentarz