Aplikacja Who Deleted Me on Facebook nie działa? Usunięto ją z Google Play i App Store!

Zgodnie z oficjalnym żądaniem Facebooka aplikacja Who Deleted Me on Facebook, o której pisaliśmy tutaj, nie będzie już dłużej wspierana! Program zniknął ze sklepów Google Play i App Store. Zainstalowana uprzednio aplikacja również nie będzie działać na naszych urządzeniach mobilnych. Jedyne co pozostaje nam teraz zrobić, to zwolnić pamięć w naszym urządzeniu usuwając Who Deleted Me z listy programów :)

Podstawowym zadaniem aplikacji była weryfikacja listy naszych znajomych na Facebooku oraz informowanie nas o ewentualnych zmianach, np. usunięciu naszego profilu z listy znajomych przez innego użytkownika.

Na oficjalnej stronie aplikacji przeczytać możemy, że aplikacja niestety nie będzie już dłużej udostępniana z powodu żądania wystosowanego przez serwis Facebook. Według twórców programu Who Deleted Me było narzędziem pozwalającym na zwiększenie doświadczeń użytkowników z korzystania z popularnego serwisu społecznościowego, jednak Facebook miał nieco odmienne zdanie na ten temat. Ze strony głównej Who Deleted Me dowiemy się również o tym, że ogromna popularność aplikacji, jaką zdobyła w tak krótkim czasie, była zaskoczeniem nawet dla samych jej twórców.

Sama pobieralność tej aplikacji rzeczywiście mogła stanowić imponujące i zadowalające wyniki, jednak ogólna ocena pozostawiała wiele do życzenia. Po jej wypróbowaniu okazywało się, że nie do końca spełnia wszystkie funkcjonalności. Dla przykładu, jednym z największych zaskoczeń użytkowników programu, było informowanie o ewentualnych ubytkach w liczbie znajomych na Facebooku – jak się okazało znajomych, którzy również muszą mieć zainstalowaną aplikację Who Deleted Me!

Jeśli nie wiecie jak usunąć program ze swojego urządzenia odsyłamy was pod oficjalny adres aplikacji: https://www.deleted.io/, pod którym znajdziecie krótkie instruktaże.

 

Dodaj komentarz