Twilight na Androida w trosce o Twoje oczy

9z8fE8lyhB83t2orPd4o7nSEYU9hqcZOcxF9R8GW8y_Hx7PcleY3dPom70x_UTUOFQ=w300Jeśli przed zaśnięciem lubisz szperać w internecie czy też grać na smartfonie lub tablecie na pewno nie raz odczułeś jak jasne światło, które emituje wyświetlacz drażni Twoje oczy. Jeśli pomimo prób właściwej konfiguracji podświetlenia ekranu nadal odczuwałeś rażąco mocne podświetlenie, aplikacja Twilight pomoże Ci rozwiązać ten problem.

Tak naprawdę ciężko jest dostosować ustawienia ekranu w dogodny sposób. Klasyczne przyciemnianie ekranu, z poziomu ustawień w urządzeniu, nie przynosi wystarczających rezultatów, a światło jakie wydziela jest i tak zbyt mocne, dla naszych szczególnie uwrażliwionych w godzinach nocnych oczu. W rezultacie sztuczne i zbyt mocne światło nie tylko męczy nam wzrok, ale także utrudnia późniejsze zasypianie. Jak w takim razie działa aplikacja, która miałaby rozwiązać ten problem?

Twilight to menager jasności ekranu. Pozwala oczywiście na sterowanie stopniem jego naświetlenia, ale co najważniejsze, na wybór specjalnych filtrów. To właśnie one dają najlepsze efekty.

Aplikację możemy uruchamiać ręcznie lub zezwolić jej na automatyczne włączanie się, zgodne z godziną zachodu słońca w naszej strefie czasowej.

Google Play

 

Dodaj komentarz