Smart Merge – Zarządzanie kontaktami w iOS

smart_mergeUsuwanie większej grupy kontaktów z poziomu urządzeń mobilnych z iOS, do tej pory mogło okazać się nie lada wyzwaniem. Użytkownik nie ma bowiem możliwości skasowania większej ich ilości, „hurtowo”, z poziomu listy kontaktów. Usuwanie wpisów z książki kontaktowej wiąże się z koniecznością każdorazowego otwierania edycji poszczególnego kontaktu, a następnie korzystania z opcji usuń, zlokalizowanej u dołu ekranu. Dziś poznacie jednak aplikację Smart Merge, która usprawni to zadanie.

Jedną z ciekawych funkcjonalności jakie posiada Smart Merge jest możliwość kasowania kilku kontaktów niemalże jednym ruchem. Obsługa programu jest dziecinne prosta i z pewnością nie sprawi wam kłopotów. Aplikację pobierzecie i zainstalujecie za darmo, na swoich urządzeniach z iOS. Smart Merge dostępny jest również w wersji premium.

Zapewne potrzeba grupowego usunięcia kontaktów pojawia się u użytkowników raczej sporadycznie, ale nawet przy okazji jednorazowej konieczności, aplikacja ta może okazać się zbawieniem i usprawnić to zadanie :)

App Store

 

Dodaj komentarz