Kaspersky Password Manager

FACM1AyXzfjSI-QKKUx29x1xXeO5d7pmTQGZiJiaPGzVvBmoJreRRr6vsaLxXeLtzOo=w300

Kaspersky Password Manager to aplikacja, która umożliwia użytkownikom bezpieczne przechowywanie danych dostępowych w jednym miejscu. Szyfrowane hasło, które wprowadzić należy aby uzyskać dostęp do bazy, sprawia że wszystkie nasze dane są niezagrożone, a my nie musimy obawiać się, że mogłyby trafić w niepowołane ręce.

Przechowywanie i synchronizowanie haseł oraz loginów może odbywać się pomiędzy kilkoma różnymi urządzeniami, co dla osób korzystających z kilku różnych urządzeń z pewnością okaże się ogromnym ułatwieniem. Korzystanie z aplikacji Kaspersky Password Manager usprawni m.in. proces logowania i wypełniania formularzy na różnych stronach internetowych, uzupełniając wymagane pola zapisanymi w pamięci personaliami i hasłami.

Aplikacja doskonale sprawdzi się wśród użytkowników, którzy chcą w prosty i przede wszystkim bezpieczny sposób gromadzić dane dostępowe do różnych stron internetowych, aplikacji i serwisów. Jeśli podczas logowania często korzystasz z opcji „zapomniałem hasła” Kaspersky Password Manager prawdopodobnie rozwiąże Twój problem. :)

Darmowa wersja aplikacji pozwala użytkownikom na przechowywanie 15 haseł i dostępna jest na urządzenia z iOS i Android OS.

Google Play App Store

 

Dodaj komentarz