LastPass Password Manager w darmowej wersji

baD4XkhDV6F6qzrCQhY-UES1IDlEUaqTwhfL7xC7PQQJb3XeYhMbvKRDgpn6fyo5vA=w300Od niedawna aplikacja LastPass jest dostępna w sklepie Windows Phone, Google Play oraz App Store zupełnie za darmo! LastPass Password Manager to bardzo praktyczne narzędzie, które umożliwi Wam przechowywanie wszystkich haseł i loginów w jednym, bezpiecznym miejscu. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji korzystać z żadnego managera haseł to gorąco Was do tego zachęcamy. Tutaj znajdziecie recenzję programu Kaspersky Password Manager, który stanowi równie dobrą, także darmową opcję.

      GdLQhH7fE33NwzZBSMqYhfROFSSw4yXwfm3jZJQtYlKs0A4hgQox_LSOZTnt0QepRj4=h900      LLMon6bEhNKTD98wHjumk1EYNYNmV181-hz0FOPmdnoeqjbl13wPXeeF9cQ8z0NwEzw=h900      uHEHoS-F9h0mZ48gTSjuuuk7OSxvHfkq_w6VDckHbSjACfJOrhBqKqdV1kCm0mmuNGw=h900

 

Aplikacja do przechowywania i zarządzania hasłami jest świetną alternatywą dla osób, które chciałyby zgromadzić wszystkie swoje hasła w jednym miejscu, nie martwiąc się przy tym o ich los. Każdorazowe podpowiedzi w postaci hasła oraz loginu to niesamowite ułatwienie dla użytkowników tego typu programów. Jeśli jest wśród Was jeszcze ktoś, kto dla swoich poufnych danych nie znalazł odpowiedniego miejsca i przechowuje je w plikach, na kartkach lub co gorsza stara się nauczyć ich na pamięć – najwyższy czas zmienić przyzwyczajenia i ułatwić sobie życie!

 

App StoreGoogle Playwindows

 

Dodaj komentarz