Kiosk Google Play – nowinki, informacje i ciekawostki dla użytkowników Androida

Kiosk Google Play z pewnością zainteresuje osoby korzystające z urządzeń z Androidem. Znajdziemy tam setki publikacji z różnych dziedzin. Subskrypcje czasopism i kanałów są w większości darmowe, jednak od niedawna ujrzeć możemy również płatne wydania. Kiosk to pewnego rodzaju baza wiedzy, komfortowo zebrana w jednym miejscu. Codzienne przeglądanie nowości to świetne źródło informacji.

W zależności od naszych preferencji, do wyboru mamy publikacje i kanały o różnej tematyce. Znajdziecie tam wiadomości z Polski i ze świata, informacje biznesowe, nowinki ze świata nauki, kanały rozrywkowe oraz sportowe. Naprawdę jest w czym wybierać! Subskrypcje obejmują również popularne czasopisma oraz strony internetowe, z podziałem na sekcję kobiecą oraz męską.

Kiosk Google PlaywoglCTGO9415TGa21HaZGKNYmAoEMpBb-wOV8cH2As6w7Tt1I69fKgDlVvITMzeUY4c=h900wVPcltIol27wlQFU1UCUKHtWQwIwkOgT-I86O2VZO8QYuX32riOj32ywJFa3wD7wq3au=h900

Oprócz wersji przeglądarkowej Kiosku, do wyboru mamy również aplikację, którą zainstalujecie za darmo na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Google Play

 

Dodaj komentarz