Domowa Apteczka – Uporządkuj ją z pomocą aplikacji

Domowa apteczka

Dzięki Domowej Apteczce uporządkujesz swoją szafkę z lekarstwami. Jest to bezpłatna i bardzo prosta w użyciu aplikacja, którą zainstalujesz na urządzeniach z systemem Android.

W jaki sposób działa? Domowa Apteczka to baza, do której wprowadzić możemy leki, które aktualnie posiadamy. Produkty dodawać możemy ręcznie lub skanując kod kreskowy z ich opakowań. Katalogowanie lekarstw w prosty sposób pozwoli nam wprowadzić ład do naszej apteczki. Do produktów warto dodawać również szczegółowe informacje na ich temat, takie jak np. terminy ważności, czy też daty ich otwarcia, dzięki czemu program będzie mógł przypomnieć o tym, że data przydatności do spożycia danego leku właśnie mija.

To świetne rozwiązanie dla każdego z nas, jednak aby aplikacja spełniała swoją funkcjonalność, z pewnością wymagać to będzie od nas systematyczności. Jeśli więc należycie do osób, które mogą pochwalić się wytrwałością i dążycie do zachowania porządku w swoim domu – aplikacja Domowa Apteczka z pewnością ułatwi to zadanie.

 

qBZ6N12ytxh8AHcXWScVMoPzq-OyoS1fXZTAvQBjyo-SHgCiQW-ek6wKkSZwq_kfzg=h900TC9zucSyrutgLKRK4nxJ-nnRkGxP9WpG3TKhDrudUZth9yZ2JJJmM5iAstypYZPpMYw=h9004Op6MMk_S3zVWtZNAMBZ6u1yLoXJVCet4o6Z_gwo_xgfi3Lex-Dt2EBS1VMZumXhnJGv=h900

Google Play

 

Dodaj komentarz