Aplikacja Who’s down na smartfony z Androidem i iOS

blzXmFHSc8mcSHmMgJNcUCI-Rw30yZ3jjhBMhpL0blsJmY6KVUaFkibXdZaoiIvWzg=w300

Who’s down to jedna z najnowszych aplikacji od Google, której główną ideą jest ułatwienie spotkań towarzyskich, a dokładniej pomoc w komunikacji i umawianiu wyjść :) O co chodzi?

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Do dyspozycji mamy trzy główne funkcjonalności programu, czyli: listę znajomych, czat oraz suwak – widoczny w ikonce Who’s down. Aktywacja przycisku oznacza, że aktualnie mamy ochotę na wyjście. Do dyspozycji mamy również opcję zaznaczenia rodzaju aktywności, na jaką mamy aktualnie ochotę, a w tym na przykład kino, teatr, czy też wyjście do restauracji. Teraz, po aktywacji suwaka, nasz profil posiada status osoby mającej ochotę na wyjście z domu. Do dyspozycji mamy również prosty w użyciu komunikator, dzięki któremu nie będziemy musieli opuszczać aplikacji, aby zaproponować znajomemu spotkanie i ustalić jego szczegóły.

Aplikacja Who’s down dostępna jest oczywiście za darmo w App Store oraz Google Play.

     V2bElXTN_olxTC4NGMReGWD98u2911cys2ddOCQyeWzliTdtw_uOmDW9MsdyU_vyVxVA=h310     UeYbk2TGKB8BN9EQFJot90WVIGnc6qD69Ef5iGJCEyMiIL5AArQh3tcty2QNDBJIzQ=h310     ol-vbNnmyhvx2qfvm5Z-ZdKyIm1MckM8BO6NDzePyGdPMLKfoWtsyqAAEYgj4sUGHJyj=h310

Google-PlayApp-Store

 

Dodaj komentarz