Any.DO – Proste zarządzanie zadaniami

bxnS8__qhXec39erbjKY7gvQ80m02YfGYxfOK-DrQOAoi-7kebBB2y_dLK74vvvBPnDY=w300Ta banalnie prosta w obsłudze aplikacja pomoże Ci zapanować nad listą rzeczy, które musisz wykonać danego dnia. Przydaje się nie tylko w życiu prywatnym ale także w pracy.

Dzięki Any.DO Twoja lista zadań stanie się przejrzysta, zadania posegregowane, a co najważniejsze wszystkie z nich będą zapisane w jednym miejscu. Po zainstalowaniu aplikacji możemy zalogować się do niej poprzez konto e-mail lub połączyć profil Any.DO z Facebookiem. Jeśli do tej pory używałeś listy zadań w kalendarzu Gmail, w prosty sposób zsynchronizujesz ją z aplikacją, a integracja z Dropbox’em pozwoli na podpinanie plików pod poszczególne zadania.

W zapanowaniu nad chaosem pomoże Ci możliwość sporządzania notatek, tworzenia folderów i nadawania kategorii. Każdemu z zadań ustawić możesz priorytet, a samą listę i jej wygląd dostosować do swoich preferencji. Jeśli mimo tego nadal obawiasz się, że znowu o czymś zapomnisz z pomocą przychodzi możliwość przypisywania przypomnień do konkretnych zadań.

Any.DO posiada też swoją wersję internetową, którą również warto przetestować chociażby z uwagi na przejrzysty interfejs czy kilka dodatkowych funkcjonalności.

Wszystkie wymienione funkcje, które posiada aplikacja pozwolą Ci zapanować nad codziennymi obowiązkami, a dzięki wersji mobilnej Twoje listy będą wszędzie tam gdzie Twój smartfon :)

 

Aplikacja dostępna w polskiej wersji językowej za darmo.

Google Play App Store

Dodaj komentarz