Aktualizacja iOS 9 i Mac OS X dostępne w App Store

Wraz z aktualizacją iOS do wersji 9.0.2, w App Store nareszcie pojawił się długo wyczekiwany następca OS X Yosemite. O ile uaktualnienie (najnowszego) systemu operacyjnego na smartfony i tablety Apple to jedynie kilka systemowych poprawek, OS X El Capitan przynosi ze sobą znacznie więcej nowości.

iOS 9, o którym pisaliśmy tutaj, doczekał się już dwóch aktualizacji. Wersja 9.0.2 zawiera kilka poprawek, dzięki którym system operacyjny na waszym telefonie lub tablecie stanie się jeszcze bardziej niezawodny.

OS X 10.11 El Capitan to sporo nowych rozwiązań, a wśród najpopularniejszych z nich możliwość dzielenia ekranu na dwie aplikacje (troszkę przypominająca funkcję split view na iPady), a także aktualizacja programu Notatki. Aplikacja współpracuje z najnowszą wersją Notatek na iOS 9 i została rozbudowana o kilka nowych funkcji, dzięki którym pozwala na szybszy zapis treści, w różnych formach. Program jest teraz jeszcze bardziej intuicyjny, a możliwość prostego dodawania zdjęć z poziomu aplikacji, zmiany czcionki, kolorów i tworzenia graficznych zapisów (nawet w Notatkach na iOS) czynią go niezawodnym narzędziem do sprawnego i szybkiego sporządzania notatek. Podobnie jak w iOS 9, zmianom uległa również zastosowana czcionka.

Sprawdźcie jakie nowości przynoszą iOS i OS X, dokonując aktualizacji na waszych urządzeniach. Aktualizacje dostępne są oczywiście za darmo.

2000px-OS_X_El_Capitan_logo.svg

Dodaj komentarz