Zakupy z mobilną listą – Listonic

Pamiętacie czasy, kiedy biegaliście po sklepie z listą, długopisem i kalkulatorem? Aplikacja Listonic spowoduje, że dobre, stare nawyki ponownie staną się modne, a wy nie będziecie mogli rozstać się ze swoim telefonem nawet podczas zakupów!

Aplikacja Listonic jest całkowicie darmowa i umożliwia tworzenie list zakupów, które następnie możecie dowolnie przesyłać między użytkownikami aplikacji, niezależnie od tego czy korzystają ze smartfonów, czy komputera. Lista układa się zależnie od układu alejek w sklepie, który odwiedzacie. Oszczędzi to wasz czas, a przy okazji i wasze nogi – koniec z zakwasami po wycieczce do supermarketu! Dzięki współpracy z siecią Real, program sam podsunie wam wszystkie aktualne promocje i zniżki, dopasowując je do produktów z listy. Każda z waszych list będzie też zapamiętana, więc bez problemu możecie ją wykorzystać ponownie, podczas kolejnych zakupów tygodniowych.

Listonic można ściągnąć na wszystkie platformy. Szczegóły znajdziecie TU.

Dlaczego warto zainstalować aplikację? Dzięki przygotowanej i dostępnej w każdej chwili liście, nie będziecie mieli problemu z zapominaniem o kluczowych produktach w waszej lodówce. Podobnie też będzie przy okazji przygotowywania wykwintnych potraw z przepisów  – na wielu portalach i blogach kulinarnych już istnieją przyciski Listonic, które szybko zamieniają listę składników w listę zakupów. Inną istotną kwestią jest także oszczędzanie pieniędzy i żywności. Skrupulatnie przygotowana lista ułatwi planowanie posiłków i kupowanie żywności, którą jesteście w stanie zjeść. Dzięki temu jest mniejsza szansa, że kupicie za dużo i część produktów się zmarnuje.

Comments are closed.