WiFi Map zlokalizuje darmowe sieci i poda hasła dostępu

WiFi Map to aplikacja, którą zainstalujecie za darmo na swoich urządzeniach z iOS i Androidem. Stanowi świetne rozwiązanie dla osób lubiących surfować po sieci bez ograniczeń. Aplikację docenicie w szczególności w czasie zagranicznych wyjazdów, kiedy to korzystanie z internetu w telefonie może okazać się po prostu zbyt kosztowne. WiFi Map to lokalizator, który namierzy znajdujące się w pobliżu publiczne sieci bezprzewodowe oraz co najważniejsze, poda hasła dostępu do nich. Program działa na terenie całego świata, dzięki czemu nawet najbardziej egzotyczne podróże nie będą problemem.

Aplikacja jest w stanie określić wasze położenie również w trybie offline, dzięki czemu nie będziecie musieli dodatkowo korzystać z transferu danych w smartfonie. Użytkownicy WiFi Map mogą współtworzyć bazę sieci bezprzewodowych. Jeśli uda się wam zlokalizować nową sieć, której aplikacja do tej pory nie wykrywała, dodajcie ją do bazy wraz z hasłem dostępowym. Dzięki temu baza programu ciągle się rozwija, ułatwiając nam korzystanie z jego podstawowej funkcjonalności. Punkty dostępnych sieci bezprzewodowych możecie namierzać w czasie rzeczywistym, zgodnie ze swoim położeniem, a także planować podróż z WiFi Map, wprowadzając miejsce docelowe do wyszukiwarki.

     PtV-a2Np_yzj_7EqZlTi6WJssDHFwfW81Q9qwr8BUudakOf6yZSN4nwReBfgjyMmWw=h900       iwxF6pLOXCSHBkzO1dFGPT3A9pVK0VA3QChNlElz1C1P0-rl5gRLe09h_17zjX6o98U=h310       XgZaKp_5xkb7OlXc-FhREr-27Jfw5V-CxbVsfoez_AHMM4MbMZ_sMRHYcIK6jx3cxlE=h310

 

Google Play App Store

 

Dodaj komentarz