Podejmiesz Quizwanie?

o4aQ3o0eURd7PiHd-CdOivOEq3iwn13gadRTkeuyLUDgcqfgVVSOOVTvbWc9nVi5Yx_d=w300Quizwanie to świetna gra towarzyska pozwalająca nam sprawdzić wiedzę zarówno swoją jak i naszych znajomych. Jak sama jej nazwa wskazuje jest to quiz. W swoich zbiorach posiada ogromną bazę pytań, dzięki czemu rzadko zdarzają się ich powtórki. Za pośrednictwem aplikacji możemy zmierzyć się ze swoimi znajomymi lub innymi, przypadkowymi użytkownikami gry.

m1A5axyi7yZPSOFw3d87uAAeicjF2Ok18Cr_rdIDWrcc82gHTwtXhH4ELt89isoSyEkC=h310

Po wylosowaniu przeciwnika gra rozpoczyna się. Odpowiadamy na pytania w 6 rundach, a każda z nich składa się z trzech krótkich pytań. Ale uwaga, wcale nie są proste!

Podczas startu każdej z rund użytkownicy naprzemiennie otrzymują możliwość wyboru kategorii pytań, które pojawią się w danej rundzie. Quizwanie daje nam też ciekawą możliwość zgłaszania swoich pytań, dzięki czemu będziemy mogli poczuć się współtwórcą bazy.

Quizwanie dostępne jest całkowicie za darmo na urządzenia mobilne z iOS i Androidem.

 

Po zaktualizowaniu do wersji premium zyskujemy możliwość podejrzenia aktualnego rankingu, poznania swojej pozycji i ilości punktów, które udało nam się zgromadzić.

Google Play App Store

Dodaj komentarz