Nowe aplikacje od Runtastic

Od kilku dni z Google Play i App Store pobrać możemy nowe aplikacje od Runtastic. Każdy z programów posiada bazę ćwiczeń dedykowanych konkretnym częściom ciała. Umożliwia to zgłębienie tajników treningu określonych partii oraz dokładniejszą analizę tychże aktywności.

Do wyboru mamy teraz:

 • Runtastic Butt Trainer, który umożliwia monitorowanie treningu wzmacniającego pośladki.
  Aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS.

 • Runtastic Push-Ups, który dedykowany jest ćwiczeniom z wykorzystaniem „pompek”.
  Aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS.

 • Runtastic Pull-Upps – dla ćwiczeń polegających na podciąganiu się (np. na drążku).
  Aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS.

 • Runtastic Sit-Ups – nic innego jak popularne „brzuszki”, czyli trening mięśni brzucha.
  Aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS.

1234

 

Dedykowane aplikacje dają nam możliwość wyboru ćwiczeń na konkretne, interesujące nas partie mięśni. Dzięki dokładnym instruktażom wszystkie ćwiczenia wykonamy poprawnie, a naszymi wynikami będziemy mogli podzielić się ze znajomymi, udostępniając je w serwisach społecznościowych. Dzięki funkcjom, jakie umożliwia nam każda z aplikacji, poznamy dane dotyczące zarówno aktualnego treningu, jak i te z ćwiczeń zarejestrowanych wcześniej. Pozwoli to na dokonanie prostej analizy i podsumowania :)

Aplikacja Runtastic to służy do monitorowania naszych aktywności. Śmiało nazwać ją możemy trenerem personalnym, który urozmaici nasze aktywności oraz przedstawi szczegółowe dane dotyczące każdej z nich (takie jak czas trwania ćwiczenia, przemierzony dystans, spalone kalorie itd.), a na podstawie danych z zarejestrowanych treningów będziemy mogli dokonać analizy aktywności.

Wszystkie aplikacje dostępne są za darmo, a korzystanie z podstawowych funkcjonalności nie wymaga od nas rejestrowania konta.

Runtastic w podstawowej wersji możecie pobrać tutaj:

App Store Google Play

Dodaj komentarz