Nieznany Numer na urządzenia z Androidem

Masz nieodebrane połączenie od nieznanego numeru? Chciałbyś dowiedzieć się kto to zanim na niego oddzwonisz? Nieznany Numer pozwoli Ci wyszukiwać numery spoza Twojej książki kontaktowej.

Nieznany Numer to program, który umożliwia identyfikację numeru, którego nie ma w naszej liście kontaktów. Aplikacja stanowi bazę numerów, która współtworzona jest przez użytkowników. Jeśli zweryfikujesz numer, którego nie znalazłeś w bazie programu, koniecznie dodaj go do niej, tak aby powiększać zbiór i ułatwiać korzystanie z aplikacji innym.

Dzięki pomocy użytkowników aplikacji liczba rekordów w bazie ciągle rośnie. Znajdziesz w niej setki numerów różnych firm, ankieterów i telemarketerów, dzięki czemu zyskasz możliwość zweryfikowania pochodzenia nieodebranego połączenia.

 

1BQjh1kVM1QdZ8nHKS9p8wSkViqQ87UiZqVFeJRkQKkj0TRYkFOsBgw06w6I2HQm30I=h310 y0qpRMvo-Xdro5QCtHGEpNmx3wx8P_HnDU1EFc7mfH6UnUiRcPQA8QEMZVejaSuMFEKH=h310 vlMEC_6w6VsMAfvqpbNUGzkpySq5wMTryO5rHwplKdB1WaeKUubPhNc3NVnPIFQdceI=h310

 

Podstawowa wersja aplikacji Nieznany Numer jest bezpłatna, w wersji pro to koszt 6,99 zł. Płatny wariant oferuje nam korzystanie z programu bez reklam, blokadę niechcianych połączeń oraz wyświetlanie informacji o dzwoniącym numerze w czasie rzeczywistym, tak aby uchronić nas przed odebraniem niechcianego połączenia.

 

Google Play

Dodaj komentarz