Gra Snake Rewind już dostępna!

WgfsvNXRjAxvOFKwzOXRQm1Bggo9BrjeDaUq4tURDjI12BadJsiztBMECRRIeqhylW0=w300Snake Rewind nie jest kolejną, powieloną wersją pierwotnej gry Snake (z którą zapewne każdy z nas miał kiedyś do czynienia). Snake Rewind to gra, którą z jej klasyczną wersją łączy więcej niż tylko interfejs i zasady. Gry te mają bowiem tego samego autora.

Zasad gry w kultowego węża chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Snake Rewind jest jednak nieco urozmaicony. Do ukończenia mamy 10 poziomów, o różnym wyglądzie i konstrukcji planszy. Aby odblokować kolejny etap, najpierw ukończyć musimy wszystkie misje z aktualnej planszy. Idąc z duchem czasu, gra oferuje nam również możliwość pominięcia danego zadania i przejścia do kolejnego poziomu – przy pomocy płatności. Walutą są „punkty”, a dokładniej owoce, które zbieramy podczas każdej rozgrywki. Unowocześniona została również oprawa graficzna.

Ciekawe jak Snake Rewind sprawdzi się na naszych smartfonach z dotykowymi ekranami – zwykliśmy bowiem grać w kultowego węża na starszych modelach telefonów (szczególnie Nokii 3310) :)

Gra na urządzenia mobilne z Androidem i iOS dostępna jest za darmo.

Google Play App Store

 

Dodaj komentarz