Gra Monopoly Millionaire trafiła na urządzenia mobilne

-ecKAZxz9LpGa5ylw1JanfMZdbNda32gvHteMkSeSnECI85c6ZrXQbp6F_ejdcNzDTxf=w300Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej jakże popularnej gry. Zapewne każdy z nas miał z nią kiedyś do czynienia, ale w troszkę innej formie…

Standardowe Monopoly to gra planszowa, która polega na handlu i obrotem nieruchomościami. Zasady i cel gry pozostały niezmienne takie same, lecz zmieniła się jej forma. Od niedawna Monopoly pobrać można na urządzenia mobilne!

To świetna wiadomość dla entuzjastów klasycznej wersji Monopoly, którzy od teraz grę będą mogli zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

AIXCJyyPv70bJvLUdOX7chbstTxGaELCg_luJNDn-ZSLaXKJF3QKEja5sXM64PGrsg=h310d7iy364h-NI77RnhZiD2jtA410dlwJfPY5z49ubYFztljma4p49HdTmE9ZPSWHYzr9w=h310

Monopoly dostępne na nasze smartfony troszkę różni się od swojego klasycznego wydania. Najbardziej kontrastowy jest czas rozgrywania partii. Jak dobrze pamiętamy Monopoly wersji planszowej potrafiło zabrać nam cały wieczór, w tym przypadku rozgrywka trwa średnio pół godziny. W Monopoly zagramy z innymi użytkownikami, lub jeśli wolimy – z komputerem. W tym przypadku każdy ruch odbywa się natychmiastowo. Modyfikacjom poddano również pionki, które nie służą już tylko do przemieszczania się po planszy, a przechodząc przez pole „start” pojawia się opcja ich ulepszania.

 

Przekonaj się sam jakich zmian dokonało Electronic Arts. Gra Monopoly Millionaire dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS.

screen480x480screen480x480

 

Dodaj komentarz