FillUp Przyjazne formularze (wersja mobilna)

Aq_gqzYzBcCgBC8iH6CFArYihW_TZrMMxz8vlPTJkfDctAy5UOpvI-nLiJ0jVCdLubG7=w300FillUp to bardzo praktyczne narzędzie do prostego zarządzania dokumentami. Funkcjonalność programu docenia coraz większe grono użytkowników, a od niedawna jest on dostępny również w formie aplikacji mobilnej, oferując jeszcze sprawniejszy i szybszy dostęp do wielu dokumentów.

FillUp Przyjazne formularze pozwala na szybkie i sprawne uzupełnianie pism. W bazie programu znajduje się około 2500 formularzy, dzięki czemu z pewnością znajdziemy interesujące nas szablony. Przetwarzanie dokumentów odbywa się w bardzo prosty sposób, a sama nawigacja w programie (zarówno w wersji przeglądarkowej jak i mobilnej) nie stanowi żadnego problemu i odbywa się w sposób prosty, wręcz intuicyjny. FillUp daje nam nie tylko możliwość wglądu do wybranego dokumentu, automatycznego uzupełnienia danych, czy też wydruku, ale także elektronicznego przesłania pisma do konkretnego organu, a to za pomocą usług e-Urzędu.

FillUp Przyjazne formularze to doskonałe rozwiązanie, które dzięki wyręczaniu nas podczas wypełniania wielu dokumentów, pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Aplikacja mobilna dostępna jest na urządzenia z systemem iOS i Android.

App-Store Google-Play

Dodaj komentarz