Evernote

Kiedyś były samoprzylepne karteczki, zeszyty z pomysłami i inne, głównie papierowe, sposoby na zapisywanie pomysłów, inspiracji oraz rzeczy, które koniecznie musicie zrobić  Dzisiaj wystarczy wam jedynie smartfon z zainstalowaną aplikacją Evernote. Dzięki niej, nie umknie wam już żadna twórcza myśl, a inspirujące widoki będziecie mogli fotografować i umieszczać w swoim telefonie, a następnie przeglądać na komputerze. Nie lubisz pisać i robić zdjęć? Zawsze możesz nagrać wiadomość i odsłuchać jej w dowolnym momencie!

Początek nowego roku to także czas sprzyjający robieniu postanowień na kolejne 12 miesięcy. Skuście się i zaplanujcie je z Evernote, organizując wszystko w łatwy i intuicyjny sposób. Zróbcie notatki oraz listę, a następnie wokół niej stwórzcie własny świat pełen słów, zdjęć i nagrań. W ten sposób ułatwicie sobie zrzucenie 5 kilogramów, bo wasz telefon pełen będzie motywujących cytatów, zdobędziecie najlepszą ocenę ze znienawidzonej matematyki (wzory będą zawsze z Tobą!) oraz rzucicie wreszcie palenie, gdyż Evernote posunie wam listę wszystkich argumentów przeciw paleniu, którą stworzyliście podczas ostatniej „fajki” przed wybicie północy!

Aplikacje ściągniecie za darmo ze strony Evernote.com. W razie potrzeby możecie wzmocnić jej siłę wykupując konto premium.

Comments are closed.