Aplikacja Punkty Karne 2.0

n9eU9rwM1jobJLNM-S1Jgs_LXxTDVG60LJLM6hN5tTT0nyzZsgCnuog1k5EFvxeVVXY=w300

Nowy, 2016 rok przyniesie ze sobą kilka nowości w temacie e-usług. Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy, dzięki której kierowcy zyskają możliwość sprawdzenia ilości posiadanych punktów karnych (oraz innych przydatnych informacji) przez internet. Zanim jednak zmiany wejdą w życie, mamy dla was alternatywną propozycję.

Zastanawialiście się kiedyś nad tym ile posiadacie aktualnie punktów karnych? Jeśli zapamiętanie detali związanych z poszczególnymi wykroczeniami zaczęło sprawiać wam trudność, poznajcie bliżej aplikację Punkty Karne, która została stworzona właśnie z myślą o was. Dzięki programowi zyskacie możliwość prostego kontrolowania wystawionych na wasze konto mandatów.

O ile zapamiętanie sumy jednorazowo wystawionych punktów karnych nie stanowi większego problemu, schody zaczynają się w przypadku kolejnych przewinień. Jak doskonale wiadomo, punkty ulegają przedawnieniu po upływie roku od daty wystawienia mandatu. Jeśli mamy „czyste konto” nie musimy zbytnio zaprzątać sobie tym głowy. Jednak gdy suma punktów wzrasta, warto zainteresować się bardziej tym tematem i zacząć odnotowywać daty wykroczeń, tak aby nie doprowadzić do przekroczenia limitu. Aplikacja Punkty Karne to doskonałe narzędzie, które pozwoli wam zgromadzić całą tę wiedzę w jednym, do tego bardzo poręcznym miejscu. Dzięki programowi nie będziecie już musieli pamiętać wszystkich faktów dotyczących konkretnego przewinienia, a niezbędne informacje będą od teraz zawsze tam, gdzie będzie wasz smartfon.

3fAeShjxotmp_7xBk3oTV6XHaG2hGwCE53_9Cp-822iYJn4mwDFAKHKF3T_nAEC_CI4=h900

Obsługa aplikacji odbywa się w sposób intuicyjny i jest dziecinnie prosta. Aby dodać pozycję, wystarczy kliknąć w pole „Dodaj Mandat”. Po rozwinięciu opcji tworzenia, na waszych smartfonach ukażą się pola, w które wprowadzić należy więcej szczegółów, takich jak krótki opis (służący szybkiej identyfikacji), dłuższy opis, ilość otrzymanych punktów oraz datę przewinienia.

Aplikację pobierzecie na urządzenia z Androidem i iOS za darmo.

Google-PlayApp-Store

Dodaj komentarz