T-Mobile

Darmowa bramka SMS T-Mobile

Przerwa techniczna. Przepraszamy za utrudnienia.

Era GSM wystartowała 16 września 1996 roku. Pierwsze stacje bazowe sieci uruchomiono w czerwcu 1996 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a kolejne w Warszawie. Stopniowo na mapie pojawiały się nowe, a z czasem zasięg sieci objął całą Polskę. W 2011 udziały większościowe operatora sieci – Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. Wykupione zostały przez niemiecka sieć T-Mobile, w związku z czym Era zmieniła nazwę na T-Mobile Polska.

Sieć jako pierwsza wprowadziła na rynek nowy, szybszy system przesyłania danych – HSDPA, który umożliwia m.in. korzystanie z szybkiego łącza internetowego, obsługiwanego przez smartfony. Już w październiku 2012 roku, firma wprowadza na polski rynek także nową usługę – możliwość płacenia za zakupy przez telefon komórkowy. Operacje telefonem będzie można wykonywać na zasadach płatności zbliżeniowych kartami debetowymi, wydawanymi od kilku lat przez największe polskie banki.

T-Mobile jest sponsorem tytularnym festiwalu Nowe Horyzonty, odbywającemu się co roku we Wrocławiu. Impreza ma na celu przybliżenie szerokiej publiczności twórczości reżyserów niepokornych, kręcących filmy na przekór panującym trendom. W ramach Festiwalu odbywają się także konkursy i przyznawane są nagrody, m.in. Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Nowe Horyzonty, FIPRESCI (przyznawane przez Międzynarodową Federację Krytyków Filmowych) oraz Nagrodę Publiczności. Od kilku lat T-Mobile sprawuje także mecenat nad Zamkiem Królewskim w Warszawie oraz patronuje serii koncertów jazzowych Era Jazzu.

T-Mobile jest sponsorem tytularnym Polskiej Ligi Zawodowej Piłki Nożnej. Wcześniej, jeszcze pod nazwą Era GSM, sieć angażowała się w przygotowania polskich sportowców do najważniejszych światowych zawodów sportowych, m.in. wspierała Mateusza Kusznierewicza i Dominika Życkiego oraz była sponsorem generalnym Polskiego Ruchu Olimpijskiego. Przez lata logo Ery można było dostrzec również na koszulkach zawodników polskiej reprezentacji piłki ręcznej.

Jedna z największych sieci niedawno ogłosiła, że liczba jej klientów przekroczyła 15 milionów. Smsy wysłane via darmowa bramka sms T-Mobile z pewnością znajda odpowiedni numer i trafią do odbiorcy, czekającego na waszą wiadomość!

Darmowa BRAMKA SMS
udostępniona dzięki:

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję