Play

Darmowa bramka SMS Play

Przerwa techniczna. Przepraszamy za utrudnienia.

Najmłodsza sieć telefonii komórkowej, Play, wystartowała w 16 marca 2007 roku. Swoje początki uzależniła od stacji bazowych należących do Polkomtela, jednak dość szybko rozpoczęła budowę własnej infrastruktury i stała się groźną konkurencją dla innych operatorów komórkowych.

Bardzo atrakcyjna oferta postpaid i prepaid w szybkim tempie zaczęła przyciągać do sieci całe rzesze klientów – po 5 latach od startu Play podaje, ze z ich usług korzysta około 8 milionów użytkowników! Z pewnością dużą zasługę można przypisać promocji, na jaką postawiła firma – kontrowersji i mocnemu zaznaczeniu swojej marki, stojącej w opozycji do innych operatorów. Dzięki temu charakterystyczne, biało-fioletowe logo, na stałe wpisało się w świadomość Polaków.

Play dopiero rozpoczyna swoją działalność sponsorską. W 2012 z wielkim hukiem przejęło patronat nad Festiwalem Woodstock, co roku organizowanym przez Jurka Owsiaka. Jedną z ciekawszych atrakcji jaką przygotowało dla uczestników imprezy była Strefa Play, w której goście mogli dać upust swojej fantazji dzięki kilkuset puszkom fioletowej farby w spreju i tubie, którą szybko zapełnili pozdrowieniami, życzeniami i podpisami Woodstockowiczów.

Jeżeli wśród twoich znajomych są ludzie, którzy korzystają z numerów w sieci Play, nie musisz się martwić wysyłaniem do nich smsów z Internetu! Darmowa bramka sms Play została stworzona z myślą o was i waszych przyjaciołach – dzięki niej twoje smsy wylądują wprost na ekranie telefonu odbiorcy!

Darmowa BRAMKA SMS
udostępniona dzięki:

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję