Regionalny System Ostrzegania w wersji mobilnej

BK1zw91mU74xTWEjsfGJhNb7-7WsQxEwfgFRwAlOCh5_vzo1s70aqM6NopllLnOiMw=w300

Regionalny System Ostrzegania to aplikacja mobilna, której funkcjonalność docenimy szczególnie w czasie trwania okresu wakacyjnego, kiedy to większość z nas wybiera się na urlop. Korzystanie z programu w czasie planowania podróży to świetne rozwiązanie. Dzięki Regionalnemu Systemowi Ostrzegania poznamy między innymi aktualną sytuację na drogach, czy też ostrzeżenia meteorologiczne.

Opcja filtrowania wyświetlanych wiadomości według województw to bardzo praktyczna funkcja programu, która pozwoli nam zaoszczędzić wiele czasu. Dzięki niej, podczas sprawdzenia aktualności, nie będziemy zmuszeni przedzierać się przez masę informacji z całej Polski, a wyświetlimy jedynie te, związane z trasą naszej podróży oraz jej miejscem docelowym. Podczas korzystania z aplikacji użytkownik zyskuje również możliwość przesortowania interesujących go kategorii, a w tym wyboru listy z informacjami meteorologicznymi, hydrologicznymi, czy też wyświetlenia wszystkich dostępnych aktualności.

Program zawiera w sobie również zbiór praktycznych poradników, dzięki którym poznamy wiele interesujących oraz użytecznych wskazówek.

      cU5Frj-bBgu2seYmQTiSxKc8RfuBwJL7zkFPh_jOulJVmwBLbFEilr_4NALK_1xq8EuX=h900      h1qYOsiZADxemaIEd2rcQfJ9oU7cM02D3d7FjnhGuMyNmDBzCdJey7PkroaruRl3=h900      TWPKHf4tJIcXBAjFyYmonwurY9ZvW_i3gCKMT-KVxA4ZADemHvZmrIA0XtEdr_uJIBY=h900

Jeśli planujecie w najbliższym czasie urlop, zachęcamy Was do wypróbowania aplikacji. Regionalny System Ostrzegania w wersji mobilnej pobierzecie za darmo w App Store i Google Play.

App StoreGoogle Play

Dodaj komentarz