Outlook na urządzenia mobilne – Nareszcie dostępny!

5jv_5o07H0-6j-aLj7_7WJDFSl6tb-4lEo8WXRHjUKQ0lUBIxq1S7kfHORW8PlVQAU8=h900Outlook jest kolejną aplikacją pakietu Microsoft® Office, która doczekała się swojej wersji mobilnej. Od teraz zainstalujecie ją w swoim telefonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android i iOS zupełnie za darmo!

Darmową wersję pakietu Office na urządzenia mobilne udostępniono jeszcze w ubiegłym roku (wówczas z wyłączeniem programu Outlook). Wersja ta, pozwalała nam na używanie programów pakietu Office (na urządzeniach z systemem iOS i Android) do podglądu, ale także edycji naszych dokumentów. Do nanoszenia zmian w plikach niepotrzebny stał się zakup subskrypcji Office 365, a do grona trzech aplikacji dołączono jeszcze darmową i w pełni funkcjonalną wersję programu pocztowego Microsoft.

Outlook w wersji na smartfony i tablety umożliwia nam dostęp do naszej poczty e-mail, synchronizację kalendarza, a także powiadomień. Darmowy dostęp do pakietu nie obowiązuje oczywiście wersji Office dla klientów biznesowych (Office 365 Business i Business Premium). Niektóre funkcje programów Office zostały też zastrzeżone dla subskrybentów Microsoft Office.

Mobilny Outlook dostępny jest w polskiej wersji językowej bezpłatnie. Aplikację pobierzecie z oficjalnych sklepów App Store i Google Play (w wersji Preview), w zależności od systemu operacyjnego waszego urządzenia.

CJnXspvHG7Qa-GXDFaUMPcx-BFEqhWMH059lMyIu0KI_gCLt_7QVx4ISIhbJ7WX6wYsb=w300

Dodaj komentarz