Gra Angry Birds2 na iOS i Androida już dostępna!

Angry BirdsOd wczoraj pobrać możemy drugą część popularnej na całym świecie gry Angry Birds. Ta wiadomość z pewnością zaciekawi niejednego jej fana!

Zapewne niejednokrotnie mieliście przyjemność zagrać w Angry Birds. Przetestowaliście też kilka kontynuacji tego popularnego tytułu, a w tym chociażby Angry Birds GO! lub Star Wars. Wszystkie charakteryzowały się świetną oprawą graficzną oraz wciągającym przebiegiem gry. Nie inaczej będzie tym razem. Angry Birds 2 nie jest jednak jedynie dodatkiem do pierwszej części, a pełnowartościową drugą odsłoną tej gry. Gwarantujemy, że nowość od Rovio równie skutecznie nacieszy wasze oczy i zafunduje solidną dawkę rozrywki :)

Angry Birds 2 to kontynuacja serii gier o „wściekłych ptakach”. Zasady pozostają takie same jak w części pierwszej. W dalszym ciągu przyjdzie nam zmierzać się z zielonymi świnkami i ich konstrukcjami. Aby je pokonać do dyspozycji mamy na przykład procę, która posłuży nam jako narzędzie do wystrzeliwania naszych ptaków w określone cele. Dla odmiany, w drugiej części mamy możliwość samodzielnie dobrać bohatera, którym w danym momencie chcemy się posłużyć. Jednak największą zmianą jaką dostrzeżemy w Angry Birds 2 jest zupełnie odświeżona grafika. Wszystkie elementy wykonane zostały w 3D, dzięki czemu obiekty i postaci nabrały bardziej realistycznej i po prostu lepszej jakościowo formy. Przed nami wiele godzin grania – odmienione obiekty i funkcje to masa nowych możliwości!

Angry Birds2

Grę pobierzecie za darmo, na urządzenia z iOS i Androidem.

Google Play App Store

Dodaj komentarz