Google Keep – Prosty notatnik na urządzenia mobilne z Androidem

DY9VpGNRSHoICKJVpIy9dMjgm7TOb3lTveLtsv4got8aqbLGpSS4w5xXiR7VBe-mr_M=w300

Dzięki Google Keep zyskujemy możliwość tworzenia, edycji oraz przechowywania notatek tekstowych. To bardzo proste w obsłudze narzędzie, które zainstalujecie na swoich urządzeniach z Androidem zupełnie za darmo. Program pozwala na zarządzanie wpisami z poziomu aplikacji oraz przeglądarki, dając użytkownikom wygodny dostęp do swoich plików z każdego miejsca.

Do wyboru mamy dwie formy wyświetlania wpisów: klasycznej notatki lub kolorowych kafelków. Każdemu zapiskowi możemy przyporządkować kolor, nadać tytuł oraz kategoryzować je, tak aby ich odnajdywanie i porządkowanie stało się jeszcze prostsze oraz bardziej intuicyjne. Notatki możemy również wprowadzać głosowo, a opanowanie tej funkcjonalności może okazać się świetnym i wygodnym narzędziem, które dodatkowo skróci czas tworzenia wpisów.

xmYuxgU4Hjm_TKLts8Pwb69zXCpqMpsnEnH8GSpGDWPidvEPO05Rcd_2w6Ax64QQQny0=h900

Oprócz możliwości tworzenia notatek, Google Keep pozwala również na sprawne planowanie zadań. Listy To Do to świetne rozwiązanie dla zapominalskich ale także dla osób, które chcą zapanować nad tematami i zadaniami do wykonania. Google Keep to aplikacja o bardzo przejrzystym i intuicyjnym interfejsie, którą koniecznie powinniście wypróbować! :)

 

Google Play

 

Dodaj komentarz