Darmowa gra Bad Piggies HD na iOS, Android i Windows Phone

i0ZXnnPggDshOOkaSrVLJ6R9OdPKoULXJCOWGHxBskVAShSuxtSBDqRNaqvegc1Vl1M=w300

 

Bad Piggies HD to kolejna gra rozrywkowa od twórców Angry Birds – Rovio Entertainment Ltd., która jest prawdziwym pochłaniaczem czasu. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem użytkowników na całym świecie. Bad Piggies to spin-off wspominanej wcześniej gry Angry Birds. Jeśli kiedyś mieliśmy styczność z „wściekłymi ptakami”, to kojarzyć możemy też bohaterów Bad Piggies.

Tym razem kluczowym celem będzie okiełznanie i kontrolowanie zielonych świnek, a nie zabijanie postaci, jak w Angry Birds. Naszym zadaniem będzie m.in. budowanie pojazdów, a raczej maszyn, dzięki którym „złe świnie” będą mogły się przemieszczać (latać lub jechać), zbierając punkty za stratowane po drodze przedmioty :)

Najbardziej spektakularne fragmenty można teraz nagrywać, aby np. później, z poziomu gry udostępnić w wybranym portalu społecznościowym.

 

Grę pobrać możecie za darmo, na urządzenia z iOS, Android i Windows Phone.

 qF8XHtKmf54Zd_1madz95A22-WY8b-OXWlWUQ2bNobue1rSX-rGo583yUO4ut4-vg3c-=h310 c0VboaHdWAa0XCeYDJaYtIPtsA1L4XL2wwGr2i_riWJxzzK7hoi-C9bGxF_zwd4NXbM=h900Y2cYaSBPAwr_FaNOhZhXMcovh9kZetPTIFFK_LNjpLpdRqSNCJEZmih-tvdtcu47w-Gi=h900

 

Dodaj komentarz