Kategoria: ciekawostki

Aplikacja Smok Smog

Dzięki aplikacji zyskacie możliwość zweryfikowania aktualnego stanu zanieczyszczenia powietrza. W jaki sposób? Program lokalizując wasze położenie określi najbliższy punkt pomiarowy stanu zapylenia atmosfery. Informacje pochodzą z wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska, więc nie musicie się martwić również o ich wiarygodność. Dane aktualizowane są na bieżąco, dzięki czemu udostępniane informacje są również w 100% aktualne. Aplikacja jest read more »

Sprawdź aktualny stan zanieczyszczenia powietrza

Kraków Smog to aplikacja przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem Android i iOS. Program podpowie nam kiedy lepiej ograniczyć czas spędzany na „świeżym powietrzu”. Kraków Smog umożliwia sprawdzenie informacji o aktualnym poziomie zanieczyszczenia powietrza. Dzięki programowi poznać możemy nie tylko szczegółowe dane o jakości atmosfery, ale także aktualny stan pogody i prognozę na najbliższe 24h. read more »

Kiosk Google Play – nowinki, informacje i ciekawostki dla użytkowników Androida

Kiosk Google Play z pewnością zainteresuje osoby korzystające z urządzeń z Androidem. Znajdziemy tam setki publikacji z różnych dziedzin. Subskrypcje czasopism i kanałów są w większości darmowe, jednak od niedawna ujrzeć możemy również płatne wydania. Kiosk to pewnego rodzaju baza wiedzy, komfortowo zebrana w jednym miejscu. Codzienne przeglądanie nowości to świetne źródło informacji. W zależności read more »

Słowniczek oznaczeń transmisji danych w sieci komórkowej

  Coraz większa ilość miejsc pozwala nam korzystać z darmowych sieci Wi-Fi. Niestety nie wszędzie mamy taką możliwość, a mimo tego czasem musimy (lub po prostu chcemy) skorzystać z internetu. Pozostaje nam wtedy posłużyć się transmisją danych oferowaną przez operatorów telefonii komórkowych. Dlatego też, zdecydowaliśmy się przybliżyć Wam kwestię transferu danych w sieci. Poniżej znajdziecie read more »

Aplikacja Who Deleted Me on Facebook nie działa? Usunięto ją z Google Play i App Store!

Zgodnie z oficjalnym żądaniem Facebooka aplikacja Who Deleted Me on Facebook, o której pisaliśmy tutaj, nie będzie już dłużej wspierana! Program zniknął ze sklepów Google Play i App Store. Zainstalowana uprzednio aplikacja również nie będzie działać na naszych urządzeniach mobilnych. Jedyne co pozostaje nam teraz zrobić, to zwolnić pamięć w naszym urządzeniu usuwając Who Deleted read more »

Sprawdź kto usunął Cię ze znajomych na Facebooku

  I to w banalny sposób! Potrzebna będzie do tego jedynie aplikacja Who Deleted Me on Facebook. Jej działanie jest bardzo proste. Program posiada dostęp do liczby aktualnie posiadanych przez użytkownika znajomych. Dane z Facebooka aktualizowane są na bieżąco. Jeśli w wyliczeniach zajdą jakieś zmiany (liczba znajomych wzrośnie lub zmaleje) aplikacja natychmiast poinformuje o tym read more »

Funkcja sterowania głosowego w Samsung Smart TV

Ostatnio w sieci zawrzało od spekulacji na temat rejestrowania i przetwarzania zapisów głosowych w telewizorach Smart TV. Okazuje się, że wbudowany w urządzenie mikrofon, który umożliwia funkcjonalność sterowania głosowego rejestruje nie tylko bezpośrednie komendy, ale wszystkie odgłosy dobiegające z pobliskiego otoczenia. Co więcej zapisy mogą trafiać na zewnętrzne serwery i być przekazywane innym korporacjom. Oczywiście read more »