Kategoria: Inne

Aplikacja Quality Time na iOS i Android

Jeśli zastanawiacie się ile czasu faktycznie spędzacie ze smartfonem w ręku, z pewnością zainteresuje Was aplikacja Quality Time. Dzięki niej dowiecie się jak często korzystacie ze smartfona w ciągu dnia, a także poznacie informacje o ilości minut poświęconych konkretnym aplikacjom. Taka wiedza może przydać się chociażby do lepszej organizacji i zarządzania czasem. Quality Time możecie read more »

LastPass Password Manager w darmowej wersji

Od niedawna aplikacja LastPass jest dostępna w sklepie Windows Phone, Google Play oraz App Store zupełnie za darmo! LastPass Password Manager to bardzo praktyczne narzędzie, które umożliwi Wam przechowywanie wszystkich haseł i loginów w jednym, bezpiecznym miejscu. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji korzystać z żadnego managera haseł to gorąco Was do tego zachęcamy. read more »

Twilight na Androida w trosce o Twoje oczy

Jeśli przed zaśnięciem lubisz szperać w internecie czy też grać na smartfonie lub tablecie na pewno nie raz odczułeś jak jasne światło, które emituje wyświetlacz drażni Twoje oczy. Jeśli pomimo prób właściwej konfiguracji podświetlenia ekranu nadal odczuwałeś rażąco mocne podświetlenie, aplikacja Twilight pomoże Ci rozwiązać ten problem. Tak naprawdę ciężko jest dostosować ustawienia ekranu w read more »

3g Watchdog

Korzystanie ze smartfona daje nam niesamowite możliwości, które jednak mogą okazać się zgubne dla naszego portfela, jeśli nie będziemy kontrolować zużycia pakietów internetowych. Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek pod koniec miesiąca, warto wyposażyć swoje urządzenie w aplikację 3g Watchdog, która będzie czuwać nad przepływem informacji i alarmować nas zawsze wtedy, kiedy będziemy zbliżać się do wyznaczonego read more »

Playboard

Playboard to aplikacja dla tych, dla których Google Play wciąż jest za duży i nigdy nie mogą w nim odnaleźć tego, czego szukają. Playboard to portal z opisem, rankingami oraz recenzjami najlepszych aplikacji, posegregowanych w inny sposób niż oficjalny market. Dzięki selekcji, to również świetny sposób na rozpoczęcie przygody z Androidem – bez problemu znajdziesz read more »

Web Tiles

Windows Phone może pochwalić się wyjątkowo ładnym interfejsem, tzw. „kafelkami”. Każdy z nich jest ikoną aplikacji, widgetu lub też innym elementem głównego ekranu. Pod kafelkami możemy również skryć nasze ulubione strony, skumulowane dotychczas w zakładkach przeglądarki mobilnej. Pomoże nam w tym aplikacja Web Tiles, dzięki której ustawimy na naszym pulpicie kolorowe kwadraciki z symbolem i read more »

Appgratis

Wielu użytkowników iPhonów i iPadów narzeka, że aplikacje na systemy iOS są za drogie, a ich cena często jest zawyżona w stosunku do jakości i aktualizacji zakupionych programów. Na pocieszenie zostają nam promocje w Appstore oraz Appgratis – aplikacja, dzięki której nie przegapicie już żadnej obniżonej oferty! Appgratis to aplikacja stworzona i prowadzony przez Sama, read more »

Opera Mobile

Opera przez lata należała do samej czołówki przeglądarek internetowych. Nic dziwnego, że szturmem weszła także na rynek mobilny, gdzie liczy się szybkość oraz oszczędność pakietów danych i przekonała do siebie całkiem sporą część użytkowników smartfonów i tabletów. Jeżeli korzystacie z Opery także i na swoim komputerze – możecie zsynchronizować swoje zakładki i korzystać z nich read more »

Latarka HD

Latarka wydaje się być w dzisiejszych czasach mało przydatnym gadżetem, prawda? Do czasu, aż przepali się żarówka na korytarzu i nie będziemy mogli trafić kluczem do zamka. Okazuje się wtedy, że nawet otoczeni techniką, potrzebujemy czasem wrócić do podstawowych wynalazków. Na takie wypadki, warto mieć w swoim smartfonie aplikację Latarka, którą uruchomimy w każdym momencie, read more »