Kategoria: Kuchnia

Aplikacja mobilna mWARS

  Aplikacja przydatna szczególnie dla osób często korzystających z usług PKP Intercity i stołujących się w restauracjach Wars. Od niedawna bowiem, WARS uruchomił usługę, która umożliwia podróżującym przeglądanie pociągowego menu i zamawianie posiłków nie opuszczając przedziału, z poziomu programu. Oczywiście zamówienie zostanie również dostarczone na nasze miejsce przez obsługę restauracji.   By cieszyć się takimi read more »

Zdrowy styl życia z aplikacją BEFIT

BEFIT to pewnego rodzaju dietetyk personalny, którego zabrać możemy dosłownie wszędzie. Zadaniem aplikacji jest pomoc w opracowaniu racjonalnego planu żywieniowego oraz zachęcenie użytkowników do zmiany złych nawyków i niezdrowego trybu życia. Nietypowa forma układania zdrowej diety z pewnością urozmaici nam to zadanie. Na czym polega ciekawy charakter BEFIT? Skomponowanie racjonalnego planu żywieniowego tylko z pozoru read more »

Listonic – Świetne rozwiązanie dla zapominalskich!

Zapomniałeś czegoś kupić? A może w ogóle zapomniałeś zabrać ze sobą listę zakupów…? Listonic stworzono z myślą o Twoich potrzebach. Aplikacja Listonic pomoże rozwiązać Twój problem dzięki gromadzeniu notatek zakupowych w jednym miejscu. Już nigdy nie zapomnisz o tym, aby kupić dany produkt, a Twoja mobilna lista będzie wszędzie tam gdzie Twój smartfon. Oprócz możliwości read more »

Fooder – Przepisy kulinarne w jednym miejscu

Aplikacja dla miłośników gotowania.   Fooder to aplikacja umożliwiająca proste gromadzenie przepisów kulinarnych. Działa niczym mobilna książka kucharska. Pozwala na zapisywanie przepisów z różnych blogów i stron internetowych w jednym miejscu. Dodawania interesującego nas przepisu jest czynnością banalnie prostą, a samą treść wpisu możemy dowolnie modyfikować. Aplikacja posiada bardzo przydatną funkcję „używaj”. Po włączeniu tej read more »

Mixology

Mixology to aplikacja obowiązkowa dla wszystkich imprezowiczów i wielbicieli dobrych drinków. Dzięki aplikacji zabłyśniecie na każdej imprezie, przygotowując najbardziej zakręcone drinki! Zawsze chcieliście spróbować swoich sił w konkursach barmańskich? Zacznijcie treningi z Mixology i pobudźcie swoją alkoholową kreatywność – twórzcie własne smakowe kompozycje lub spróbujcie osiągnąć mistrzostwo w przyrządzaniu jednego z prawie 8 tysięcy przepisów, read more »

Foodspotting

Foodspotting to aplikacja stworzona dla smakoszy przez smakoszy. Dzięki niej, każdy poszukiwacz dobrych pomysłów na obiad czy przekąskę, bez problemu szybko zapozna się z propozycjami knajp w najbliższej okolicy, oglądając zdjęcia i opisy poszczególnych pozycji menu, stworzonych przez ich klientów. Wyszukiwanie odbywa się według kilku kluczy, m.in. miejsca pobytu oraz potrawy, na którą mamy ochotę. read more »

Przepisy.pl

Brak pomysłu na obiad? Aplikacja Przepisy.pl to rozwiązanie tego problemu! Do wyboru macie ponad 2 tysiące przepisów z dokładnym opisem przygotowania i zdjęciami potraw, na widok których aż cieknie ślinka… Poza tym, aplikacja umożliwi wam również zaplanowanie tygodniowego jadłospisu oraz stworzenie własnej książki kucharskiej, złożonej z ulubionych przepisów. Ale to nie wszystko! Przepisy.pl to także read more »