Kategoria: Zarządzanie

LastPass Password Manager w darmowej wersji

Od niedawna aplikacja LastPass jest dostępna w sklepie Windows Phone, Google Play oraz App Store zupełnie za darmo! LastPass Password Manager to bardzo praktyczne narzędzie, które umożliwi Wam przechowywanie wszystkich haseł i loginów w jednym, bezpiecznym miejscu. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji korzystać z żadnego managera haseł to gorąco Was do tego zachęcamy. read more »

Google Keep – Prosty notatnik na urządzenia mobilne z Androidem

Dzięki Google Keep zyskujemy możliwość tworzenia, edycji oraz przechowywania notatek tekstowych. To bardzo proste w obsłudze narzędzie, które zainstalujecie na swoich urządzeniach z Androidem zupełnie za darmo. Program pozwala na zarządzanie wpisami z poziomu aplikacji oraz przeglądarki, dając użytkownikom wygodny dostęp do swoich plików z każdego miejsca. Do wyboru mamy dwie formy wyświetlania wpisów: klasycznej read more »

Aplikacja Mój Budżet pomoże Ci w oszczędzaniu

Mój Budżet to aplikacja pozwalająca monitorować wszystkie rachunki bankowe w jednym miejscu. Dzięki niej odnotujemy poszczególne wpływy i wydatki, zyskując możliwość kontroli wszelkich wykonywanych operacji z jednego miejsca. Odnotowywanie pojedynczych transakcji pomoże nam w prosty sposób zaplanować wydatki na kolejny miesiąc i bardziej szczegółowo przyjrzeć się tym, które spokojnie mogliśmy ograniczyć. Takie przewidywanie to doskonała read more »

Slack, czyli mobilne zarządzanie projektami

  Możliwe, że Slack poznaliście już wcześniej. Aplikacja dostępna jest już od dłuższego czasu, zarówno w wersji mobilnej, jak i przeglądarkowej. Do tej pory zdania na jej temat były nieco podzielone. Negatywne opinie dotyczyły głównie kilku niedopracowań, które w pewnym stopniu uniemożliwiały poprawne korzystanie ze wszystkich funkcjonalności programu. Jednak od kilku dni w sklepach Google read more »

Kaspersky Password Manager

Kaspersky Password Manager to aplikacja, która umożliwia użytkownikom bezpieczne przechowywanie danych dostępowych w jednym miejscu. Szyfrowane hasło, które wprowadzić należy aby uzyskać dostęp do bazy, sprawia że wszystkie nasze dane są niezagrożone, a my nie musimy obawiać się, że mogłyby trafić w niepowołane ręce. Przechowywanie i synchronizowanie haseł oraz loginów może odbywać się pomiędzy kilkoma read more »

Smart Merge – Zarządzanie kontaktami w iOS

Usuwanie większej grupy kontaktów z poziomu urządzeń mobilnych z iOS, do tej pory mogło okazać się nie lada wyzwaniem. Użytkownik nie ma bowiem możliwości skasowania większej ich ilości, „hurtowo”, z poziomu listy kontaktów. Usuwanie wpisów z książki kontaktowej wiąże się z koniecznością każdorazowego otwierania edycji poszczególnego kontaktu, a następnie korzystania z opcji usuń, zlokalizowanej u read more »

Any.DO – Proste zarządzanie zadaniami

Ta banalnie prosta w obsłudze aplikacja pomoże Ci zapanować nad listą rzeczy, które musisz wykonać danego dnia. Przydaje się nie tylko w życiu prywatnym ale także w pracy. Dzięki Any.DO Twoja lista zadań stanie się przejrzysta, zadania posegregowane, a co najważniejsze wszystkie z nich będą zapisane w jednym miejscu. Po zainstalowaniu aplikacji możemy zalogować się read more »

Any.DO

Jeżeli przytłacza was lista zadań do zrobienia i tak naprawdę już dawno pogubiliście się w tym, co musicie wykonać, czas sięgnąć po pomoc – Any.Do. Aplikacja Any.Do to interaktywna lista zadań, dzięki której możemy dokładnie zaplanować naszą całodzienną aktywność i po kolei wypełniać kolejne punkty z listy. Any.DO dba o nasz czas – kolejne zadania read more »

Class Timetable

Drodzy Żacy, użytkownicy systemu iOS! Oto aplikacja, dzięki której już nigdy nie zgubicie się w gąszczu zajęć w szkole lub na uczelni! Class Timetable to przejrzysta aplikacja, pozwalająca zapisać swój plan lekcji oraz rozkład dodatkowych zajęć w formie przejrzystej tabelki, podzielonej na tygodnie, dni i zajęcia. Co więcej – wpisy możecie uzupełniać dodatkowymi informacjami, np. read more »

Plan Lekcji

Plan Lekcji to obowiązkowa aplikacja każdego ucznia i studenta, a także rodziców młodszych żaków. Dzięki niej, rozkład zajęć mamy zawsze przy sobie, nie martwiąc się, że znowu nie pamiętamy w jakiej sali są kolejne lekcje. Aplikacja pozwalam nam ustawiać kilka planów lekcji – naszej drugiej połówki lub dzieciaków, które są w innych szkołach. Autor przewidział read more »