Aplikacja BikeSpot na Androida

r9ebSG3n0x52WUtBlSUdsOu80EnW95ktfu5LtP6MozNEWJp_vPqQCE0aFM3VyNs-qVA=w300

Jeśli często korzystasz z punktów wypożyczalni rowerów miejskich aplikacja BikeSpot zdecydowanie ułatwi Ci to zadanie. Dzięki programowi dowiesz się między innymi gdzie znajduje się najbliższa wypożyczalnia rowerów, a także uzyskasz informację o tym, ile jednośladów jest aktualnie dostępnych w danym miejscu. BikeSpot powstał po to, aby usprawnić użytkownikom wypożyczanie rowerów, a także zachęcić do niego tych, którzy do tej pory nie mieli jeszcze przyjemności skorzystać z tej świetnej opcji.

Coraz więcej polskich miast oferuje nam wypożyczalnie tychże pojazdów, które to stanowią doskonała alternatywę do poruszania się przez zakorkowane centra. „Dwa kółka” świetnie sprawdzą się również podczas zwiedzania, stanowiąc doskonały środek komunikacji.

yxi_kEHfM0_9UxQYBgDrHIS2UJRI8c6RlF7z-dv_FJzcVThgtPlQ6wa_1RSWdggLDaY=h310          x9aR5Pxz0a7xws_Muu7J5BIy9emj37W-la_EuXgLISCHOno6fMLt0ZBy5894OUS9ZNc=h310          LKq9hebvsT01B-_zgmgli0W0fNq4XFh0OECz9rHst4nLhxByHrWiPQjacuUn8SMigg=h310

Aplikację charakteryzuje bardzo prosty interfejs, który poprzez swój minimalizm oraz wielokolorowość dodatkowo umili użytkownikom korzystanie z programu. BikeSpot jak na razie posiada w swojej bazie ofertę kilku polskich miast, która to jest ciągle rozbudowywana. Opis każdego z miejsc, w których wypożyczać możemy rowery składa się z dokładnej lokalizacji punktu, informacji o tym w jakiej odległości od naszego aktualnego położenia się znajduje, a także o ilości pojazdów dostępnych w danej chwili. Aby nie musieć za każdym razem wyszukiwać miejsc od początku, z pomocą przychodzi nam opcja zapisywania zlokalizowanych obiektów w ulubionych, które to później są widoczne na ekranie głównym. BikeSpot to darmowa aplikacja, która dedykowana jest urządzeniom z systemem Android.

Google Play

 

Dodaj komentarz