Angry Birds Fight! na iOS, Android i Windows Phone

lkv8YspBxGxIVWcUp7o1t_bAgkrTqf27jSo9t7LDyRAujx9mB8j5hB9j6Nn-YVeFGFk=w300

 

Angry Birds to szalenie popularna gra od Rovio Entertainment Ltd. Podbiła serca milionów użytkowników na całym świecie. Nie tylko tych najmłodszych! Gra potrafi bowiem zaciekawić każdego, a do tego jest prawdziwym pochłaniaczem czasu :)

Do tej pory dostępnych jest kilkanaście wersji tejże rozgrywki, zarówno w wersjach komputerowych, jak i tych na urządzenia mobilne. Angry Birds, Angry Birds Star Wars, Epic, Friends, Transformers… Można by jeszcze długo wymieniać. Każda z nich różni się od siebie całą scenografią oraz poszczególnymi postaciami. Z kolei zamysł samej gry pozostaje niezmienny. Naszym zadaniem jest burzenie przeróżnych konstrukcji, przy pomocy szalonych świnek i innych stworków, którymi strzelamy z procy w punktowane elementy.

Idea Angry Birds opiera się na zbieraniu tych właśnie punktów i zdobywaniu kolejnych etapów gry. W Angry Birds Fight! zamysł jest zgoła inny, ponieważ tym razem zmierzymy się z naszymi rywalami zbierając punkty, które uzyskamy w troszkę inny sposób. Naszym zadaniem będzie tym razem łączenie 3 takich samych elementów z planszy.

 

   i1Vh574Tq70RuR8pls7P1KQqfsaEmEZ_TVrhyBiw38KP4_VNRT-0PeUF01M9MUw9osN6=h310QXBPxxH-mZGg_vj6y_-h02iz42XFgSVAbYyJ4Cw9JF5N1NVKXdbiDUhQMkGUPSjH_WxR=h310_7D36az5v_LhbDcG9K_oeEAxdnvA_yMrNMJ9zwwxqJjHI0mKAXNW9wGdjHm7jA6Tx4E=h310

 

Tak samo jak w poprzednich wydaniach Angry Birds, w Fight! każdy z ptaków dysponuje różnymi mocami. W Angry Birds Fight! stajemy się opiekunami naszego zwierzyńca – każda z postaci zdobywa doświadczenie oraz korzystać może z różnych atrybutów, którymi dysponujemy. Oczywiście to my sterujemy elementami rozwoju naszych wirtualnych ptaszków, które uzbroić możemy po szyję – w pancerze, zwariowane bronie i inne, równie ciekawe dodatki.

Grę zsynchronizować można z Facebookiem i podzielić się ze znajomymi naszymi wynikami. Angry Birds Fight!, tak samo jak inne gry z serii, poszczycić może się świetnym wykonaniem i wciągającą rozgrywką.

Gra dostępna jest za darmo, na urządzenia z systemem Android, iOS i Windows Phone.

Dodaj komentarz