Air Brush – Best Selfie Editor czyli apka do edycji selfie

DF5QmzdGZXxko4jUl_ZWmA2S_v2pYKv3heZ-dgOJHzVWIiHnKib1Q1t7h4Vpud2UWMU=w300

Air Brush – Best Selfie Editor to tylko jedna z setek propozycji aplikacji, które z naszą niewielką pomocą będą w stanie efektownie przerobić zdjęcie. Jednak zwróciła naszą uwagę przez konkurencyjny zasób dostępnych funkcji.

Program zainstalujecie na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS (link do sklepów znajdziecie u dołu artykułu). Air Brush jest darmową propozycją, która daje nam naprawdę sporo możliwości związanych z edycją fotografii.

Twórcy aplikacji przygotowali dla użytkowników Air Brush  samouczek, którego zadaniem jest rozwianie wszystkich wątpliwości dotyczących obsługi programu. My jednak uważamy, że jest ona prosta, a wręcz intuicyjna. Po uruchomieniu aplikacji mamy możliwość przerobienia dowolnego zdjęcia z naszego albumu, lub wykonanie nowej fotografii. Następnie, po dokonaniu wyboru, przechodzimy bezpośrednio do panelu edycji, a tu z listy wybieramy interesującą nas funkcję. Do dyspozycji mamy np. edycję kolorów (ich jasności, nasycenia itp.), korektę bieli np. zębów, rozjaśnienie cery oraz zamaskowanie wszelkich jej niedoskonałości. Edycji możemy wykonywać w prosty sposób ręcznie, lub korzystając z równie precyzyjnej opcji automatycznej.

Google-PlayApp-Store

Dodaj komentarz