UWAGA!

Dokonując rejestracji w serwisie BRAMKA.pl odbiorca Twojego SMSa będzie miał możliwość wysłania do Ciebie odpowiedzi.
Dodatkowo zwiększysz swój dzienny limit SMSów wysłanych ze strony BRAMKA.pl.
Logowanie odbywa się za pomocą Twojego konta Facebook.

Załóż konto za pomocą Facebook Connect i korzystaj z pełnej funkcjonalności serwisu:

  • większy dzienny limit SMSów do wysłania,
  • otrzmywanie odpowiedzi na wysłane SMSy,
  • sprawdzanie statusów wysłanych smsów,
  • dostęp do historii wysłanych i odebranych SMSów.

W celu aktywowania usługi powiadamiania o odpowiedzi na Twojego SMSa zaloguj się i wybierz sposób dostarczania do Ciebie powiadomień. Do wyboru jest:

  • odpowiedź na SMSa wysyłana na Twój adres email,
  • odpowiedź na SMSa wysyłana na podany przez Ciebie numer telefonu.
Wspieraj nas
* Klikając w przycisk "Wspieraj nas", polubisz naszą stronę na Facebooku.

Wyobrażasz sobie świat bez telefonów komórkowych? Badania przeprowadzone w ostatnich latach dowodzą, że Polacy nie wyobrażają sobie życia bez popularnej „komórki”. Trudno się dziwić – wraz z wprowadzeniem przenośnego telefonu, zrewolucjonizowany został sposób komunikacji międzyludzkiej – porozumiewanie się na dużych odległościach stało się codziennym elementem życia prawie każdego mieszkańca naszego globu.

Jednym z najczęściej wybieranych sposobów korzystania z telefonów komórkowych jest pisanie smsów. Nazwa SMS jest akronimem słów Short Message Service, który doskonale oddaje ideę smsowania jako przekazywania krótkich wiadomości. Szał na smsy zaczął się ponad 20 lat temu i trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Wraz z nadejściem ery portali społecznościowych, wróżono mu rychły koniec kariery, jednak nawet Facebook nie dał rady wpłynąć na popularność „esek”.

Rocznie w Polsce wysyłanych jest około 56 miliardów smsów. W ciągu każdej sekundy, cały świat przekazuje sobie wiadomości za około 14 tysięcy dolarów! Co ciekawe, aż 35% piszących stanowią obywatele USA i Filipin. Polska jednak nie pozostaje daleko w tyle – w Europie dominujemy w ilości wysyłanych smsów rocznie, zajmując zaszczytne 1 miejsce wraz z Norwegią.

Skrupulatne obliczenia naukowców dostarczają nam zadziwiających informacji – okazuje się, że przeciętny Polak w całym swoim życiu wydaje około 70 tysięcy złotych na smsy! Toż to mała fortuna! Istnieje jednak sposób, aby zaoszczędzić na krótkich wiadomościach – wystarczy skorzystać z aplikacji na BRAMKA.PL i bezpłatnie wysyłać smsy do przyjaciół we wszystkich sieciach! Nasza bramka sms to najlepszy sposób na pewne dostarczenie twojej wiadomości i ulga dla twojej kieszeni. Nie czekaj, pisz!

Darmowa BRAMKA SMS
udostępniona dzięki:

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję