Plus

Darmowa bramka SMS Plus

Przerwa techniczna. Przepraszamy za utrudnienia.

Plus GSM jest pierwszą siecią komórkową, która otrzymała koncesję na świadczenie usług telekomunikacyjnych w Polsce. W ten sposób, w dniu 1 października 1996 roku, na terenie naszego kraju rozpoczęła się epoka telefonów komórkowych. Właścicielem sieci jest Polkomtel, który pod swoimi skrzydłami ma również sieć Sami Swoi oraz 36,6, które wystartowało jako samodzielna oferta skierowana do młodzieży (dziś jedna z możliwości w ramach Plusa).

Plus GSM ma największą ilość stacji bazowych – ponad 14 tysięcy. Zapewnia to jeden z najlepszych zasięgu w kraju i obejmuje prawie 99% powierzchni kraju. Swoją ofertę sprzedaje w około 26 placówka i 500 autoryzowanych punktach sprzedaży. Prócz tego, prężnie działa także internetowych sklep, w którym klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i promocje.

Plus GSM od 14 angażuje się w sponsorowanie polskiej siatkówki. Logo operatora można dostrzec m.in. na koszulkach polskiej reprezentacji narodowej. Jest także sponsorem tytularnym męskiej ligi piłki siatkowej. Pod szyldem PlusLigi, rozgrywki prowadzone są od 2008 roku. Rozgrywki w ramach ligi, prowadzone są systemem ligowym wraz z meczami play-off. Każdy sezon kończy się finałem i meczem o tytuł Mistrza Polski. Od początku powstania Ligi, największą ilość zwycięstw zgromadził zespół Skra Bełchatów.

Plus angażuje się także w inne dyscypliny sportowe – był sponsorem m.in. Tour de Pologne, tenisowego turnieju KGHM DIALOG POLISH INDOORS oraz maratonów. Jednak sport to nie jedyny obszar działalności sieci. Od 2009 roku jest także sponsorem festiwalu Off Plus Camera, który co roku odbywa się w Krakowie i przyciąga do Polski największe sławy kina niezależnego. W ciągu kilku edycji można tu było zobaczyć m.in. Rose McGowan, Americę Ferrerę, czy Luca Bessona. Inne powiązania Plusa ze sztuką można znaleźć także podczas Plus Camerimage, na wystawach w Muzeum Narodowym w Warszawie. Sieć jest także partnerem wspierającym Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Dzięki nasze aplikacji darmowa bramka sms Plus, każdy z użytkowników BRAMKA.PL może bezpłatnie wysyłać sms do wszystkich 14 milionów aktywnych numerów, jakimi może poszczyć się się Plus GSM. Zapraszamy do korzystania!

Darmowa BRAMKA SMS
udostępniona dzięki:

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję