Orange

Darmowa bramka SMS Orange

Nowy SMS Krok 1

Podaj numer telefonu, na który chcesz wysłać SMS
Podpisz się. Podpis będzie wstawiony na początku SMSa
Ilość SMS: 1   Pozostało znaków: 135
Podgląd - tak będzie wyglądał Twój SMS:
W jakiej sieci jest numer telefonu?

Idea dołączyła do grona polskich operatorów sieci komórkowych w 1998 roku. W 2005 roku firma przeszła rebranding i dalszą działalność kontynuuje pod nazwą Orange, której właścicielem jest France Telecom, francuska firma świadcząca usługi telekomunikacyjne w całej Europie. Do grupy Orange Polska należy również Telekomunikacja Polska, której produkty można zakupić również w salonach dawnej Idei.

Orange, podobnie jak jego konkurencji, jest aktywnie działającym sponsorem działającym w wielu branżach – m.in. w sporcie i sztuce. Przez kilka lat Orange było sponsorem tytularny polskiej ligi zawodowej piłki nożnej, a w 2012 roku wspierało także organizowane w Polsce Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Do 2014 roku polska reprezentacja piłki nożnej będzie biegać w koszulkach z logiem Orange.

W 2005 roku operator powołał do życia Fundację Orange, która prowadzi szereg akcji realizujących wybrane cele społeczne. Do najważniejszych programów Fundacji można zaliczyć m.in. Edukacja z Internetem, Szkoła Bez Przemocy, Akademia Orange, Telefon Do Mamy. Fundacja aktywnie wspiera również swoich pracowników, którzy chcą pracować jako wolontariusze na rzecz potrzebujących. Za swoją działalność zgromadziła wiele nagród i wyróżnień, m.in. „Dobroczyńca Kultury Polskiej”.

W październiku 2012 Orange Polska zdobyła nagrodę Innowatora dla najbardziej innowacyjne firmy w 2012 roku. Prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez redakcje tygodnika „Wprost” oraz zespół pracowników Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Jeżeli twoja rodzice lub przyjaciele mają telefony w Orange, nasza darmowa bramka sms Orange bez problemu poradzi sobie z wysłaniem wiadomości prosto na ich numery! Zapraszamy do korzystania!

Darmowa BRAMKA SMS
udostępniona dzięki:

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję